کنترل پرخاشگری و ناراحتی کودکان در آتلیه کودک

کنترل پرخاشگری و ناراحتی کودکان در آتلیه کودک
هدف از نگارش این مطلب در وبلاگ آتلیه کودک بنسای بررسی این موضوع است که چگونه در زمان عکاسی با پرخاشگری و نارحتی کودکان در آتلیه عکس کودک برخورد کنیم . امروزه عکاسی کودک در آتلیه کودک یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین کارهایی است که والدین انجام می دهند تا بتوانند شیرین ترین لحظه زندگی فرزندان خود را ثبت کنند.

تاثیر شخصیت های کارتونی و عروسکی در آتلیه عکس کودک

تاثیر شخصیت های کارتونی و عروسکی در آتلیه عکس کودک
 مقاله امروز ما در وبلاگ آتلیه تخصصی کودک بنسای اختصاص دارد به تاثیر شخصیت های کارتونی در آتلیه کودک که می توان گفت موثرترین روش در عکاسی کودکان است.  شخصیت های کارتونی محبوب در هر دهه می تواند خاطره انگیز باشد و شاید ما نیز گاهی دلمان برای کارتون های زمان کودکی مان تنگ شود و دوست داشتیم حالا که به عکس های دوران کودکی مان نگاه می کنیم، اطراف عکس پر از کاراکترهای کارتونی دوست داشتنی باشد  

تکنیک عکاسی کاندید در آتلیه عکس کودک

تکنیک عکاسی کاندید در آتلیه عکس کودک
اگر شما والدینی هستید که اشتیاق به گرفتن عکس‌ کودک خوب از کودکان خود دارید، این راهنمای عکاسی کودک در وبلاگ آتلیه تخصصی کودک بنسای ، شما را به آن سمت می‌برد و به ثبت عکس های بهتر از کودکتان کمک می‌کند.  

نکات عکاسی بارداری در آتلیه بارداری

نکات عکاسی بارداری در آتلیه بارداری
آلبوم عکس بارداری یکی از بیادماندنی ترین نوع آلبوم هاست که پس از چند سال با مشاهده آن آلبوم زیبا یاد خاطرات زیبای گذشته خود خواهید افتاد. معمولا با ترک های شکم موقع بارداری هیچکسی تمایل ندارد مدل عکاسی بارداری شود، اما عکس بارداری اثبات شگفت انگیزی از دوران بارداری شماست و یک یادگاری با ارزش برای کودک شما در آینده است که در آتلیه تخصصی بارداری بنسای ( آتلیه کودک شرق تهران) می توانید آن را به بهترین شکل ثبت نمایید. قبلا در مورد نکات عکاسی بارداری که لازم است رعایت کنید توضیحاتی در وب سایت آتلیه کودک بنسای مطرح کرده بودیم امروز نیز در مورد نکات دیگری صحبت خواهیم کرد تا عکسی جذاب در آتلیه بارداری داشته باشید.

عکاسی کودک و نوزاد با تم سبز در آتلیه کودک

عکاسی کودک و نوزاد با تم سبز در  آتلیه کودک
عکاسی کودک دنیایی از رنگ و زیبایی است، به شرط آنکه انتخاب ها برای دکور و بک گراند در آتلیه کودک با دقت و تمرکز انجام گیرد. نوزادان از بدو تولد چهره ای ساده و دوست داشتنی دارند، آنها بدون هیچ آرایش و پیرایشی سرشار از زیبایی هستند به همین خاطر عکاسان باید به این موضوع دقت داشته باشند که این نکته را مد نظر داشته باشند که زیبایی نوزاد را با انتخاب فضای اشتباه برای عکاسی کودک، تخریب نکنند.

عکاسی نوزاد دختر در آتلیه کودک

عکاسی نوزاد دختر در آتلیه کودک
وقتی می خواهیم عکاسی کودک انجام دهیم اولین چیزی که به فکرمان می رسد این است که چه مدلی تم بچینیم و یا زمینه عکس کودک چه باشد؟ برای عکس نوزاد دختر می توانید از پارچه های رنگی، گل، پاپیون و انواع وسایل تزیینی استفاده کنید.

ایجاد حس امنیت و عشق والدین در عکاسی کودک و نوزاد در آتلیه کودک

ایجاد حس امنیت و عشق  والدین در عکاسی کودک و نوزاد در آتلیه کودک
کودکان از زمان تولد دائما در حال تغییر و رشد هستند.عکاسی از کودک و ثبت این تغییرات خاطرات دوران کودکی را حفظ می کند. از نمونه های عکس کودک عکس به همراه والدین است. یک آتلیه نوزاد حرفه ای باید مهارت نمایان ساختن عشق و محبت والدین در عکس را داشته باشد. نشان دادن حس امنیت و عشق و از خود گذشتگی والدین در عکس ها جلوه و شکوه عکس خانوادگی را افزایش می دهد. ژست ها و حالت های بسیاری برای این نوع از عکس ها وجود دارند

عکاسی نوزاد با تم رنگ قرمز در آتلیه کودک و نوزاد

عکاسی نوزاد با تم رنگ قرمز در آتلیه کودک و نوزاد
چنانچه به عنوان یک والدی که به تازگی صاحب فرزند شده است، مخاطب این مطلب آتلیه تخصصی نوزاد و کودک بنسای هستید، با خواندن این مطلب و دیدن عکس ها، ایده های جذابی را برای عکاسی از نوزاد خود پیدا خواهید کرد

نکات ایمنی در آتلیه عکاسی نوزاد

نکات ایمنی در آتلیه عکاسی نوزاد
رعایت نکات ایمنی در آتلیه تخصصی عکاسی نوزاد امری بسیار مهم است که سلامت کودک و نوزاد را تامین می نماید، در این مطلب آتلیه کودک بنسای با نکات ایمنی در آتلیه عکاسی نوزاد آشنا می شویم. نوزادان تازه متولد شده لطیف و شکننده هستند پس همیشه حداکثر مراقبت و احتیاط را هنگام جابجا کردن و قرار دادن آن ها در حالتی خاص به خرج دهید. همیشه قبل از هر جلسه ی عکاسی نوزاد، دستهایتان را بشویید و ضد عفونی کنید. ( نیازی به گفتن نیست که اگر فکر می کنید بیمار یا در آستانه ی بیمار شدن هستید باید برنامه ی عکاسی از نوزاد تازه متولد شده را عقب بیاندازید ). قبل از لمس کردن یا جابجا کردن نوزاد از پدر و مادر او اجازه بگیرید و یا حتی هنگام قرار دادن نوزاد در حالت های مختلف از آن ها کمک بگیرید. آماده باشید تا برای بدست آوردن ژست عکس نوزاد یا مدل عکاسی مورد نظرتان به آرامی پیش بروید.

عکاسی نوزاد با تم رنگ زرد در آتلیه کودک

عکاسی نوزاد با تم رنگ زرد در آتلیه کودک
عکاسی از نوزادان تازه متولد شده جذابیت خاصی دارد، برای عکاسان از این حیث که یک اثر هنری و ماندگار از خود به جای بگذارند و برای والدین نیز به سبب ثبت خاطرات مهم است. در آتلیه نوزاد و کودک بنسای برای عکاسی نوزاد دنیایی از طرح و ایده وجود دارد ، ما در آتلیه بارداری و نوزاد بنسای تلاش می کنیم تا عکس هایی را بیندازیم که بهترین و شیرین ترین خاطرات برای والیدن به یادگار بماند.

نکات عکاسی دوران بارداری در آتلیه بارداری

نکات عکاسی  دوران بارداری در آتلیه بارداری
عکاسی  بارداری، روش فوق‌العاده جذابی است که به کمک آن، والدین یکی از زیباترین خاطرات خود را برای همیشه ثبت می‌کنند. به عنوان یک عکاس بارداری و نوزاد، در این سبک، چیدن صحنه و زاویه عکاسی متفاوت است. بر اساس سبک شما در عکاسی از بارداری و آنچه که سوژه انتخاب می‌کند، شیوه کار می‌تواند بسیار شگفت‌انگیز باشد. در ادامه مطلب در وبلاگ آتلیه تخصصی بارداری و نوزاد بنسای نکاتی را درمورد شیوه‌ها و خصوصیات عکاسی  بارداری ارائه می‌کنیم.  
دکمه تماس با ما