عکاسی بارداری ( آتلیه بارداری) ⭐⭐⭐⭐⭐

عکاسی بارداری - آتلیه بارداری - عکس بارداری - استودیو بارداری -

آتلیه تخصصی بارداری بن سای ارایه دهنده ی خدمات مطلوب در حوزه عکاسی بارداری است.

عکاسی بارداری در آتلیه اختصصاصی بارداری و با لباس و اکسسوری مناسب این نوع عکاسی صورت می گیرد.

نورپردازی در عکاسی بارداری حرف اول و آخر را خواهد شد و در این مورد دیدن نمونه کار های عکاسی بارداری در استودیو به شما توصیه می گردد. ( فقط به صورت حضوری و فقط به بانوان) رعایت امانت در عکاسی بارداری بن سای اصل اول است. با توجه به سبک و سیاق این نوع عکاسی تمام مراحل کار ( عکاسی – ادیت – چاپ) توسط همکاران خانم انجام می گردد . این رعایت در امانت برای آتلیه بارداری بن سای حایز اهمیت است.

بهترین زمان برای عکاسی بارداری دو ماه آخر است.

شما پس از رزو وقت نیاز به راهنمایی لباس دارید. همکاران ما وظیفه خود می دانند اطلاعات و کمک های لازم را در زمینه عکاسی بارداری به شما منتقل کنند.

عکاسی بارداری یکی از تکرار نشدنی ترین دوره های زندگی هر فرد است که بیانگر احساس انتظار در مادر است. عکاسی بارداری با ژست های جدید و به روز به صورت انفرادی و به صورت ژست عکس بارداری با همسر انجام میگیرد.

همچنین در صورتی که مایل به داشتن آلبوم رشد هستید می توانید این موضوع را با استودیو در میان بگذارید.

داشتن آلبومی که از عکاسی بارداری تا یک سالگی کودک شما را شامل می شود ایده ی جالب و البته پر هزینه ایست. در هر صورت سیاست های مالی و ریالی شما تعیین کننده ی محصول نهایی است.

استودیو بن سای مختخر به دریافت لقب از فدراسیون جهانی هنر عکاسی در سال ۲۰۱۷ می باشد. بعد از سال ها عضویت در فیاپ در این سال سطح (اِی) از سلسه القاب این نهاد معتبر را دریافت کردیم

در صورت تمایل می توانید از رزومه و سوابق استودیو بن سای اطلاع حاصل نمایید.(کلیک کنید)

همچنین با تماس با شماره های زیر امکان رزرو وقت وجود خواهد داشت.

۷۷۱۹۱۶۵۹

۷۷۱۸۹۶۲۴

دکمه تماس با ما