عکاسی نوزاد ⭐⭐⭐⭐⭐

شاید تصور عموم بر این باشد که عکسبرداری از کودکان تازه متولد شده به سبک نوزادی تا ماه هایی طولانی ممکن باشد. اما واقعیت چیز دیگیری است.

 در واقع عکس نوزادی یا به عبارتی عکاسی از نوزادان زمان بهینه ی خودش را دارد.

بهترین زمان شش روزگی تا بیست روزگی است. البته دلیل این امر انعطاف بدنی کودک و حالت پذیری مناسب نوزاد است و دلیل دوم خواب و آرامش بچه ی تازه متولد شده. توصیه جدی می شود از برخورد نور فلاش به چشم فرزند تازه تولد یافته در عکاسی با چشم باز خوددداری شود. تا چهل روزگی این احتیاط در استودیو های حرفه ای انجام می شود و آتلیه عکاسی بُنسای عکاسی نوزاد را با چشم باز انجام نخواهد داد و در مقابل خواست والدین مقاومت می کند.

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که تا انتهای سه ماهی بخش عمده ای از عکس های نوزادی برای فرزندان شما ممکن است منوط به اینکه خواب طولانی و عمیقی داشته باشند .

 

عملا عکاسی از نوزادان تا انتهای سه ماهگی فقط به صورت واب ممکن است و وجه تسمیه ی زیبایی است برای کسانی که روند رشد نوزادان خود را در ماه های بعدی نیز پیگیری می کنند.

این نکته نیز برای مخاطبین استودیو جالب است که بدانند میتوانند عکاسی از خود را در دوران بارداری نیز در استودیو بنسای  انجام داده و عکس های جالبی از دوران حاملگی خود را در آتلیه بارداری ما ثبت نمایند که بعد از تولد نوزاد نیز این عکس ها به عنوان سکانس دومی تکمیل شده باشد.

این نوع عکس  ها جذاب ترین نوع عکاسی بارداری است چرا که به انتظار نوزاد خود بودن را در گذر زمان نمایش میدهد و این موضوع در سال های آتی احساس بی نظیری را برای فرزند خود به همراه خواهد داشت.

بهترین زمان برای رزرو وقت عکاسی نوزادی پیش از تولد نوزاد است . با توجه به نظر پزشک که معمولا بازه ی حدودی تولد را مشخص میکند میتواندد برای شش روزگی به بعد برنامه ریزی کنند.

با توجه به اینکه والدین پس از تولد نوزاد معمولا روز های شلوغی را تجبره می کنند٬ داشتن برنامه ای از پیش تعیین شده تسهیل کننده ی بسیاری از امور است.

عکس بارداری و سپس عکس نوزادی و همچنین عکاسی از کودکان را میتوان در دوره های متعددی تکرار کرد و با داشتن عکس هایی با کادر ثابت رشد و پیشرفت کودکان را در قالب تصاویری زیبا و ماندنی ثبت کرد.

عکاسی از نوزاد تصمیماتی است که باید حتما به طور دقیق گرفته شود. این نوع عکاسی با سلامت نوزاد ارتباط مستقیم دارد و حتما ضروری است توسط فردی انجام شود که به انجام این امور تسلط کافی دارد. یکی از راه های تشخیص بهترین آتلیه نوزاد دیدن نمونه کار و بررسی تجربه و رزومه ی استودیو های عکاسی نوزاد است. آتلیه عکاسی بُنسای درواقع یک  آتلیه کودک شرق تهران می باشد و تنها مجموعه ی تخصصی عکاسی از نوزاد است که در زمینه عکس بارداری و عکاسی کودک نیز به طور اصولی فعالیت دارد

 

دکمه تماس با ما