عکاسی کودک ⭐⭐⭐⭐⭐

به صورت کلی عکاسی کودک به عکاسی پس از سنین نوزادی گفته می شود. چیزی حدود سه ماه به بالا. البته ایده آل ترین سن عکاسی کودک ۶ ماهگی – نه ماهگی - سیزده ماهگی است . عکاسی کودک تمام جذابیت اش را مدیون اولین های زندگی هر کودک است. اولین لبخند ها – اولین دندان – اویلن سینه خیز و چهاردست و پا رفتن – اولین ایستادن و راه رفتن و ...

برای عکاسی کودک همه چیز موفقیت است. وقتی کودک توانایی نشتن را پیدا می کند این به معنی یک رشد و تکامل است. واقعیت این است که عکاسی کودک جزو جذابترین مشاغل دنیا و یکی از بهترین تجربه های هر پدر و مادر است. چقدر زیاد بوده اند والدینی که به دلایل متعدد و علیرغم داشتن موبایل خوب یا حتی دوربین های حرفه ای موفق به ثبت عکس های ناب و خاص از کودکشنان نشده اند و با حضور در اتلی در مدت زمان حدود دو ساعت پکیجی کامل از آن چه توقع داشته اند نصیبشان شده است. عکاسی کودک معنی واقعیه لذت است.

استودیو بن سای دارای زرومه و سابقه ی مشخصی است. (کلیک کنید) . از نیرو های متخصص / با تجربه و آموزش دیده بهره می گرد و عکاسی کودک را با روش آزمون و خطا انجام نخواهد داد.

آتلیه کودک و آتلیه نوزاد بن سای مجزا است و دارای دکور ها و اکسسوری متنوعی است. عکس های بن سای در عین سادگی دارای جنبه ی فنی و هنری برجسته ای است و با تمرکز بر توانایی های منحصر به فرد هر کودک اقدام به ثبت لحظات ناب آن ها خواهد داشت.

در صورت تمایل برای رزرو وقت با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

۷۷۱۹۱۶۵۹

دکمه تماس با ما