عکاسی کودک و نوزاد و نکات عکاسی کودک

عکاسی کودک و نوزاد و نکات عکاسی کودک

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فردی است که شکل دهی شخصیت کلی فرد را به عهده دارد. هر قدر کودک محبت و توجه بیشتری از والدینش دریافت کند احساس امنیت درونی وی افزایش می یابد و در آینده شخصیت محکم تری خواهد داشت. ثبت لحظات کودکی که توسط والدین یا آتلیه کودک انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک است. عکاسی کودک و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند.

 

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

 

عکاسی کودک

عکاسی کودک آتلیه کودک

 

امروزه عکاسی کودک یکی از انواع عکاسی محسوب می شود که معمولا بر اساس سن کودک طبقه بندی می شود:

 

عکاسی از کودکان سن دبستان
 

برای عکاسی کودک بسته به شرایط و نظر آتلیه کودک و والدین و خلق و خوی کودک عکاسی در مکان های چون آتلیه کودک ، منزل، فضای باز انجام می پذیرد. در زمان عکاسی ضمن صرف زمان طولانی و داشتن صبر و حوصله و شناخت روحیه لطیف کودک باید یه نکات خاصی نیز توجه کرد.

 

عکاسی کودک  آتلیه کودک بنسای

عکاسی کودک

 

آتلیه کودک باید سعی کند با درک صحیح روحیات کودک و صحبت با والدین خلق و خوی کودک را بدرستی بشناسد و با او هم بازی شود تا بهانه گیری های کودک حین عکاسی کمتر شود.

 

ژست های عکس کودک

آتلیه کودک در عکاسی کودک باید ضمن در نظر گرفتن جثه کودک پوزیشن های مختلف را امنحان کند ولی نکته مهمی که باید رعایت شود اینست که از امر و نهی کردن های زیاد و پوزیشن های زیاد که سبب خستگی و بد خلقی کودک می شود دوری کنید.

 

ژست عکس نوزاد

 

 

 

عکس های سیاه و سفید

این دسته از عکس های کلاسیک علاوه بر این که همیشگی و کهنه نشدنی هستند معصومیت چهره کودک را بیشتر نمایان می کنند

 

آتلیه عکاسی نوزاد و کودک

عکاسی نوزاد

.

استفاده از المان های طبیعی

حتی اگر امکان عکاسی از کودک در طبیعت را ندارید می توانید با استفاده از برگ و گل های طبیعی،نیمکت های چوبی ، سبد ،آتش ، شومینه و غیره جلوه بیشتری به عکس کودک در آتلیه کودک ببخشید

 

آتلیه عکاسی تهران عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه کودک ژست عکاسی کودک

.

حالت های با مزه

یکی از راه های جذاب شدن عکس کودک عکس گرفتن از کودکان در حالت های کثیف و یا به زبان ساده تر حالت های شلخته است. کودکانی که در حال گریه کردن و غذا خوردن و یا گل بازی کردن و یا نقاشی با رنگ های مایع و البته ایمن هستند عکس ها را بسیار جالب و جذاب میی کند.

 

آتلیه کودک نارمک عکس کودک

آتلیه نوزاد شرق تهران

عکاسی تخصصی کودک آتلیه کودک

عکاسی کودک

 

زمینه عکاسی مناسب با فصل در آتلیه کودک

می توانید زمینه عکاسی کودک را مناسب با فصل و یا مناسبت های مانند نوروز یلدا و یا کریسمس تعیین کنید. استفاده از برگ های خشک پاییزی و یا سفره هفت سین و یا سبدی از انار های قرمز که نشان دهنده شب یلدا هستند جلوه ای دو چندان به عکس ها میبخشد.

  

مدل عکاسی کودک

عکاسی کودک

 
 

اسباب بازی های کودک را در آتلیه کودک فراموش نکنید

گاهی دلبستگی کودک به یکی از اسباب بازی هایش و یا پتویش را می توانید در عکس ها نشان دهید. این کار علاوه بر آرامش دادان به کودک ثبت خاره ای جالب را همراه دارد.

 

 عکاسی نوزاد در آتلیه 

آتلیه عکاسی کودک شرق

 

چشم ها

از چشم های نوزاد غافل نشوید گرچه عکاسی از نوزاد در زمانی که او خواب است راحتتر است ولی سعی کنید چند عکس از زمان بیداری و چشم های باز او داشته باشید.

 

آتلیه نوزادی

 

ژست عکاسی نوزاد

 

 

.

یا کلاه یا بی کلاه

استفاده از کلاه های رنگی و بند های زیبا و رشته های مروارید و گل سر ها و سربند های رنگی به سلیقه آتلیه کودک و والدین بستگی دارد. ولی این موارد جذابیت عکس نوزا در آتلیه کودک را دو چندان می کند. به هماهنگی رنگ کلاه یا گل سر با زمینه عکس و پتوی نوزاد دقت کنید.

 

عکاسی کودک

آتلیه کودک شرق تهران عکاسی کودک

آتلیه بنسای شرق تهران

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

 آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی ، عکاسی کودک

دکمه تماس با ما