عکاسی کودک و اهمیت عکس کودک در آتلیه کودک

عکاسی کودک و اهمیت عکس کودک در آتلیه کودک
بهتر است این مطلب را اینگونه شروع نماییم که براستی دلیل توجه خانواده ها به عکاسی از کودکان از بدو تولد در چیست؟ پس از ورود زوج های جوان به زندگی مشترک و گذر از پختگی های ابتدای زندگی، حضور یک کودک، نتیجه ی عشق و علاقه و توجه خاص پروردگار به آنها خواهد بود. پذیرش عضوی جدید که بدون شک زیباترین اثر هنری در زندگی تک تک ما می باشد. پس بدون شک برخوردی احساسی در این برهه ی زمانی امری طبیعی است. اگر نگاهی گذرا به رده های سنی کودکان داشته باشیم متوجه خواهیم شد که کوتاه ترین زمان یک فرد مربوط به سالهای ابتدای زندگی او خواهد بود. زمانی که بدون شک تکرار نشدنی میباشد و البته به سرعت گذرا.

 

عکاسی کودک آتلیه کودک

بهترین آتلیه کودک تهران

عکاسی کودک آتلیه عکاسی کودک

 
کودک نازنین از بدو تولد تا حدوداً ۷ سالگی بیشترین تغییرات را در رفتار و ظاهر خود خواهد داشت. این مسئله در سالهای ابتدایی و مخصوصا یک سال اول نمود بیشتری پیدا خواهد کرد.
# بغض و لبخندهای شیرین در خواب دوران نوزادی.
# اولین لبخند ارادی با نگاه به پدر و مادر به کودک.
# حرکت دادن دستها به سمت صورت و همراهی دستها با چشم کودک
# نشستن، ایستادن، و قدم برداشتن برای اولین بار که پر از جذابیت و زیباییست.
و هزاران عمل و عکس العمل هایی که کودک نازنین از خود بروز خواهد داد که باعث ثبت لحظات شیرین و به یاد ماندنی در زندگی تک تک خانواده ها خواهد بود.
با توجه به موارد فوق دیگر دلیلی برای بی اهمیت بودن عکاسی از کودکان وجود نخواهد داشت. ولی مسئله اصلی ما دلیل عکاسی از کودکان نیست! بلکه هدف ما رسیدن به اهمیت عکاسی از کودکان می باشد.
براستی چرا اکثریت خانواده ها فقط از دوران یک سالگی تا سه سالگی کودکان خود عکاسی حرفه ایی(آتلیه ایی) انجام میدهند؟
_ مگر پس از گذر از این دوران فرزندان دیگر جذابیتی برای ثبت و عکاسی ندارند؟
_ آیا عکس های خانگی، جایگذین مناسبی برای عکس های تخصصی و آتلیه ایی میباشد؟
_ براستی عکاسی از کودکان به زمان خاصی بستگی دارد؟
تمام تلاش ما در این مقاله رسیدن به جوابی اصولی و منطقی برای تک تک اینگونه سولات خواهد بود.

 

مدل عکس کودک آتلیه عکس کودک

عکاسی کودک

عکاسی کودک عکاسی کودک

 

براستی تنها چیزی که نمایانگر رشد کودکان و همچنین زحمات بیوقفه ی پدران و مادران عزیز میباشد، نگاهی باتامل به عکسهای ثبت شده از شکوفه های همیشه خندان خواهد بود. مدت زمانی که به راستی با سختی های خاص خود، جذابیت های غیر قابل وصفی را به همراه داشته است.
در عکاسی یک سالگی کودک در آتلیه عکاسی کودک بن سای، بهترین آتلیه کودک تهران ، ما شاهد ثبت لحظاتی خاص و مثال زدنی از قبیل قدم برداشتن کودکان خواهیم بود. واکنشهای کاملا ارادی و توجه به خواسته های ما در حین عکاسی و پدر و مادر، باعث بُروز و ثبت حرکات و رفتار هایی خواهد بود که به جذابتر شدن عکسها کمک شایان ذکری خواهد داشت.

 

آتلیه کودک عکاسی کودک

بهترین آتلیه کودک تهران

آتلیه کودک

عکاسی کودک آتلیه کودک شرق تهران

 

از بارزه های شیرین این دوره، گفتن کلمات بصورت کاملا شیرین و خاطره ساز خواهد بود. عکاسی یک سالگی کودک به دو صورت قابل ثبت میباشد. که هر یک زیبایی های خاص خود را دارد و در هردو روش عکاسی کودک، تمرکز بر روی نمایان شدن یک سالگی و رفتار های این دوره خواهد بود.
عکاسی تولد بصورت کیک اسمش و همچنین به خواسته ی خانواده های عزیز میتواند بدون کیک اسمش و  بدون دکور تولد نیز صورت پذیرد که در این حالت هم تاکید ما بر روی نمایان شدن یک سالگی کودک به روش های دیگر خواهد بود.با سپری شدن این یک سال میتوان گفت مرحله اصلی ثبت خاطرات شیرین کودک به پایان رسیده.

 

آتلیه کودک شرق بهترین آتلیه کودک در تهران

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک آتلیه تخصصی کودک

 

امیدواریم با راهنمایی های صورت گرفته توسط گروه متخصص در آتلیه عکاسی کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران و همچنین مدیریت اصولی در زمان و هزینه ها، هیچ یک از قسمت های سریال عکاسی کودکان از دست نرفته باشد. چراکه این لجظات مختص به هر کودک و تکرار شدنی نخواهد بود. امیدواریم توانسته باشیم در استودیو کودک بن سای جوابگوی حسن انتخاب شما عزیزان در طول این یک سال بوده باشیم.

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه کودک، عکاسی کودک

 

 

دکمه تماس با ما