آتلیه تخصصی کودک و نوزاد بن سای واقع در شرق تهران

آتلیه تخصصی کودک و نوزاد بن سای واقع در شرق تهران

توضیحاتی در زمینه نوع کاغذ / شاسی  / آلبوم

 

عکاسی تخصصی بنسای خود را موظف می داند از بهترین نوع کاغذ عکاسی استفاده کند. بدین منظور با همکاری لابراتوار تخخصی چاپ عکس آرتیمان خدمات خود را به مشتریان محترم ارایه می کند.

نوع کاغذ مورد استفاده عکاسی بن سای کاغذ سیلک (یا متالیک) مارک فوجی و کداک است. این کاغذ های عکاسی مورد استفاده در آتلیه تخصصی کودک و نوزاد دارای بالاترین میزان برومورنقره هستند و همواره  بهترین کیفیت را در زمینه عکاسی کودک و نوزاد دارند. ( هرچند لازم است مخاطب تخصصی آتلیه عکاسی این موضوع را بداند که حدود بیست در صد اختلاف رنگ و نور حتمی است)(به دلیل قدرت بالای صفحه نمایشگر ها (مانیتورها) در عکاسی نوزاد و کودک این اختلاف حتمی است.) مانیتور ها چند میلیون رنگ تولید می کنند در حالی که کاغذ های عکاسی توانایی تفکیک چندصد هزار رنگ را دارند (در همه جای دنیا).

 

 

نکته دیگر استفاده از شاسی های با کیفیت است. شاسی های آتلیه کودک بن سای از شاسی های ۸میلیمتر / ۱۶ میلیمتر و سی میلیمتر استفاده می کند که اغلب با نوار مشکی دور گیری شده اند.

همچنین مخاطبان لازم است بدانند میزان براقی یا ماتی عکس نشانه ی برتری یا ضعف یک کاغذ عکاسی نیست. چنانچه در میان کاغذ های بسیار ارزان هر دو نوع این کاغذ ها وجود دارد.

در آتلیه عکاسی بن سای که به صورت تخصصی بر روی موضوع کودک و نوزاد و بارداری فعالیت دارد ناگزیر به استفاده از کاغذ های مطلوب هستیم چرا که عکاسی کودک وابسته به موضوع رنگ است و اساسا فقط فیکور در عکاسی کودک نیست که اهمیت دارد. بلکه در کنار پوز های عکاسی کودک رنگ  هم از اهمیت موازی حتی هم تراز با دکور عکاسی کودک برخوردار است.

 

 

این محصول در آتیله کودک دارای لایه های متفاوت است که مسئولیت حفاظت از چاپ را دارند اما این اصلا به معنی ضد خش بودن نیست. 

 

 

آلبوم دیجیتال یا به اصطلاح بازار ژورنال ایتالیایی نیز از دیگر محصولات آتلیه کودک بن سای است.

این محصول در حداقل سایز ۳۰ در ۶۰ (به صورت بسته ۳۰ در ۳۰) است و حداقل تعداد برگ آن میتواند ده برگ باشد.

 

 

این محصول دارای قیمتی بالاتر نسبت به دیگر محصولات است و دلیل آن متریال گرانتر و نیاز آن به طراحی است و مناسب عکاسی کودک عکاسی نوزاد و عکاسی بارداری است. همچنین جهت آلبوم رشد مناسب است. (جهت آگاهی از لیست قیمت خدمات با آتلیه کودک بن سای تماس بگیرید)

سوالات متداول را در بخش سوالات متداول استودیو بن سای پاسخ دهید.

 

دکمه تماس با ما