زمان مناسب برای عکاسی تخصصی نوزاد چه وقتی است؟

زمان مناسب برای عکاسی تخصصی نوزاد چه وقتی است؟

« بهترین زمان برای عکاسی نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد شش تا سی روزگی است »

 

دلیل ؟؟

زیرا برای عکاسی نوزاد در آتلیه تخصصی نوزاد و در این زمان نوزاد خواب عمیقی دارد و می تواند بی هیچ ضعفی تمام ژست های مربوط به عکاسی نوزاد را که  مورد نظر عکاسی تخصصی نوزاد است را اجرا کند .

 

عکاسی نوزاد

 

عکاسی تخصصی نوزاد ( آتلیه کودک شرق)(استودیو بن سای)(نوزاد ده روزه)

در استودیو تخصصی نوزاد(آتلیه تخصصی نوزاد) و برای عکاسی نوزادان زمانی سخت می شود که نوزادان به واسطه شرایط جسمی ، ژنتیکی نسبت به صداهای محیط بسیار حساس یا برعکس آرام هستند و یا به علت های متعدد از خواب می پرند . در آتلیه تخصصی نوزاد دانستن شرایط نوزادان برای عکاسی نوزاد ضروری است.

 

دوقلوها

 

عکاسی تخصصی نوزاد (استودیو کودک شرق تهران)(استودیو بن سای)(دوقلو ۱۲ روزه)

 

نیازی به نگرانی نیست ، زیرا آتلیه تخصصی کودک که بطور حرفه ای عکاسی نوزاد انجام می دهد انقدر باتجربه و کار بلد هستند که حتی در شرایط سخت میتواند بهترین پیشنهاد ها را به شما بدهد و بهترین عکس نوزادی را بگیرد .

 

سعی کنید زمان عکاسی نوزاد را (در آتلیه تخصصی نوزاد) به بعد موکول نکنید و در همان ۶ تا ۳۰ روزگی انجامش بدهید ، زیرا نوزادان هرچه بزرگ تر و به 2 ماهگی نزدیک تر شوند خواب آنان نیز سبکتر میشود و شما شانس کمتری برای عکاسی نوزاد خوب از او در خواب خواهید داشت .توصیه می شود تا قبل از یک ماهگی عکاسی از نوزادان را با چشم های بسته و در خواب انجام دهید. هر چند که بهترین آتلیه نوزاد و کودک ها تجهیزات استاندارد دارند و عملا میزان یو وی آن ها کنترل شده و نور مستقیم آن ها با ابزار های شکل دهی دیفیوز و پراکنده می شوند تا نوری نرم و با پراکندگی مناسب برای عکاسی نوزاد شما آماده کنند.

این موضوعی است که هر آتلیه تخصصی نوزاد استاندارد به آن توجه دارد.

 

عکس خلاقانه

 

عکاسی تخصصی کودک (آتلیه کودک نارمک) (استودیو بن سای) (کودک شش ماهه)

 

اما از طرفی هم ، برخی دیگر بر این باورند که بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد بعد از افتادن بند ناف تا ۱۵ روزگی است ، زیرا نوزادان در این زمان بیشتر طول روز را می خوابند که این کار را در واقع برای عکاسی تخصصی نوزاد راحت می کند .

عکاسی تخصصی نوزاد را در انگلیسی Newborn Phoogaphy  می نامند .

 

عکس خلاقانه

 

آتلیه تخصصی نوزاد (استودیو کودک شرق تهران)(استودیو بن سای)(نوزاد چند روزه)

 

قبل از رزرو وقت عکاسی نوزاد از آتلیه تخصصی نوزاد(استودیو تخصصی نوزاد) چه سوال هایی باید بپرسید ؟

 

•روند انتخاب ، چاپ و ادیت و تحویل گرفتن عکس ها در آتلیه تخصصی کودک و نوزاد چگونه است ؟

•آیا آتلیه تخصصی نوزاد انتخابی شما ورودیه دارد و اگر جواب منفی است بیعانه ی شما جزو خریدتان محسوب می گردد یا خیر (معمولا آتلیه های تخصصی کودک یا ورودیه دارند یا از شما بیعانه ای دریافت می کنند که جزو خریدتان در آتلیه تخصصی نوزاد محسوب می گردد ؟

 

عکس خلاقانه

 

•عکاسی نوزاد (آتلیه تخصصی کودک تهران )(استودیو بن سای)(نوزاد پونزده روزه)

•چه نوع سبک عکاسی و طراحی رادر استودیو تخصصی نوزاد می پسندید ؟(این مورد را هنگام انتخاب عکس نوزادتان و در فرم انتخاب عکس با عکاستان توافق نمایید.

 

عکاسی نوزاد و کودک

 

•استودیو بن سای (عکاسی تخصصی نوزاد و کودک) (منطقه نارمک و تهرانپارس)

•عکاس آتلیه تخصصی شما خانم یا آقااست ؟ ممکن است شما نیز بخواهید با نوزادتان عکس بگیرید یا بخواهید در طول عکاسی لباس راحت تری بپوشید. پس اگر این موضوع حین عکاسی تخصصی نوزادبرایتان مهم است حتما از چند و چون کار مطلع شوید .

 

عکس نوزاد و بارداری

 

عکاسی تخصصی نوزاد (عکس پدر و دختر) (آتلیه تحصصی کودک شرق تهران)

برای دریافت عکس ها عجله نداشته باشید ، می دانیم ذوق و شوق زیادی برای دریافت عکس های نوزادتان دارید امادر آتلیه تخصصی نوزاد توقع نداشته باشید که ظرف دو سه روز عکس ها چاپ شده تحویلتان داده شده باشد .بسیاری از موارد باید به لحاظ فنی تنظیم و برای چاپ با کیفیت مناسب کالیبره شود.ضمن اینکه این نکته را نیز بدانید که مکن است شما در روز عکاسی نوزادتان در آتلیه تخصصی نوزاد نتوانید انتخاب عکس کنید و بهتر باشد روز انتخاب عکس کودکان را به عزیزی بسپارید تا با آسودگی خاطر انتخاب عکس نمایید...

 

عکس خلاقانه

 

عکس حرفه ای نوزاد (استودیو بن سای) (بهترین آتلیه کودک تهران)

توجه داشته باشید بسیاری از آتلیه های تخصصی نوزاد به هیچ عنوان فایل عکس ها را حتی در سایز کوچک شده به شما تحویل نمی دهند ، پس اصرار نکنید این موارد جزو قوانین صنفی هستند و عملا مالکیت فایل ها برای آتلیه تخصصی کودک است و شما می توانید غیر از چاپ مورد نظر از عکس نوزادتان برخی یا تمام فایل ها را خریداری کنید. هر چند که فایل عکس نوزاد به دلیل قابل انتشار و چاپ مجدد بودن عملا با قیمت بالاتری فروخته می شوند. خیالتان راحت باشد ، حتی این مورد یک مزیت به شمار می آید .

میپرسید چرا ؟

خب جای عکس نوزاد شما نزد استودیو تخصصی نوزاد امن است و شما نیازی نیست دائما درحال تهیه نسخه پشتیبان باشید و نگران پاک شدن آنها باشید .

 

عکاسی نوزاد و کودک

 

عکاسی اصولی از نوزاد (آتلیه تخصصی نوزاد و کودک )(نارمک – تهرانپارس – شرق تهران)

 

بعداز انتخاب عکس نوزاد در آتلیه کودک می بایست سایز و نحوه طراحی و چاپ را تایید کنید و معمولا بعد از یک حدود سی روز عکس نوزاد شما آماده تحویل می باشند . راستی از تعداد عکس های چاپی هم بپرسید . اکثر آتلیه های خوب کودک و نوزاد در قوانین خود دارند که می بایست حتما حداقل تعداد خاصی عکس را چاپ کنید ، از این مورد خیالتان را راحت کنید . درمقابل بسیاری دیگر از آتلیه های نوزاد وجود دارند که حتی 1 فریم درخواستی شما را چاپ خواهند کرد . این انتخاب با شما است که چه نوع آتلیه تخصصی کودکی برای شما مناسب است. فقط هرگز سعی نکنید قوانین یک استودیو دیگر را برای استودیو های دیگر طلب کنید. معمولا بهترین آتلیه کودک منطقه شما قوانین محکمتر و سخت تری دارد و در ازای این نظم و قوانین سطح کار عکاسی کودکشان زمین تا آسمان با یک آتلیه معمولی فرق دارد. آتلیه های تخصصی در بیش از نود درصد موارد فقط نام بهترین آتلیه نوزاد شرق یا غرب را یدک می کشند بدون اینکه واقعا دارای این شرایط باشند. پس قبل از تصمیم گیری حداقل صد فریم عکس نوزاد یا کودک را در سایت یا اینستاگرام یا تلگرام آن ها ببینید و مطمئن شوید عکس ها برای خودشان است.

 

آتلیه کودک

 

عکاسی تخصصی کودک و نوزاد (استودیو بن سای ) (آتلیه کودک شرق تهران)

متاسفانه در اینترنت چندین استودیو تخصصی کودک هستند که حتی در تبلیغاتشان از عکس های استودیو بن سای و دیگر آتلیه های تخصصی منطقه استفاده می کنند.

 

این متن توسط استودیو بن سای و برای راهنمایی شما عزیزان نگاشته شده و در این مسیر کلمات کلیدی زیر را جهت سرچ در گوگل مد نظر قرار داده است.

عکس کودک – عکاسی کودک – آتلیه عکاسی – آتلیه تخصصی کودک – استودیو تخصصی کودک – آتلیه تخصصی نوزاد – عکس نوزاد – عکس نوزادی – استودیو تخصصی نوزاد – استودیو بن سای – استودیو بنسای – عکاسی بارداری – آتلیه باردای – عکس بارداری – آتلیه کودک شرق تهران – آتلیه کودک تهران – بهترین آتلیه کودک – بهترین استودیو کودک – بهترین استودیو نوزاد – بهترین آتلیه بارداری – عکاسی نارمک – آتلیه کودک تهرانپارس و ...

در صورت تمایل برای رزرو وقت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

 

۷۷۹۳۹۸۸۸

۷۷۹۳۹۹۳۸

 

تهران – رسالت – دردشت – نارمک - تهرانپارس

 

 

دکمه تماس با ما