آلبوم عکس دیجیتال در آتلیه عکس کودک

آلبوم  عکس دیجیتال در آتلیه عکس کودک

آلبوم دیجیتال عکس کودک در واقع به مجموعه عکس هایی گفته می شود که در آتلیه تخصصی کودک با استفاده از نرم افزارهای مختلف، ادیت فیلم به هم وصل می شوند و یک فایل قابل نمایش را می سازند. در صورت اضافه شدن جلوه های تصویری زیبا و همچنین تعویض و اتصال عکس ها به همدیگر می توان آن ها را در هر گونه پخش کننده دیجیتالی که فرمتهای استاندارد دارند، به نمایش گذاشت. همچنین آلبوم عکس دیجیتال نیاز به دانش و مهارت های نرم افزاری و هنری متخصصین این امر در آتلیه کودک دارد.

 

 

به عبارتی دیگر آلبوم دیجیتال عکس کودک و دیگر عکس ها به فرآیندی گفته می شود که طی آن عکاسی با دوربین دیجیتال، طراحی عکس با نرم افزارهای دیجیتال و چاپ عکس با دستگاه دیجیتال انجام می گیرد. پس درک کرده اید که آلبوم دیجیتال عکس کودک چیست.

 

جنس عکس ها:

 

آلبوم عکس کودک

 

آیا می دانید یکی از تفاوت های بین آلبوم کلاسیک و آلبوم دیجیتال عکس کودک چیست؟ جنس صفحات عکس هرکدام از آن ها می باشد. عکس های آلبوم کلاسیک روی ورق های مات به چاپ می رسند و در مقابل آلبوم دیجیتال عکس کودک بر روی هر جنس دلخواهی که فرد در نظر دارد، امکان چاپ شدن دارد.

 

آلبوم دیجیتال عکس کودک در آتلیه کودک

 

اما از آنجایی که ورق سیلک از ماندگاری، مقاومت و قابلیت تمیز شدن بالایی برخوردار است، برای آلبوم دیجیتال پیشنهاد می شود از ورق سیلک استفاده کنند.

 

ساختار کلاسیک:

آلبوم دیجیتال عکس کودک در آتلیه کودک از ورق هایی با کیفیت مرغوب ساخته شده اند و به هم وصل می شوند و وقتی که آن ها را باز می کنی با یک صفحه بسیار صاف روبه رو خواهی شد. در صورتی که محل عطف آلبوم کلاسیک، خطی باریک قابل مشاهده است.

 

جلد آلبوم:

 

آلبوم عکس کودک

 

برای جلد آلبوم دیجیتال عکس کودک مدل های چرمی که لمینت مات دارند و همچنین فتوبوک ها با جلد سخت برای ارائه درون جعبه قرار می گیرند. آلبوم کلاسیک در مدل هایی با جلد چرمی وجود دارد که برای ارائه عکس دلخواه افراد را در نظر می گیرند.

 

تعداد صفحات:

 

آلبوم عکس دیجیتال کودک در آتلیه تخصصی عکس کودک

 

لازم به ذکر است که تعداد صفحات آلبوم دیجیتال عکس کودک از ۱۰ صفحه می باشد و با توجه به نیاز مشتری افزایش پیدا می کند. در مقابل تعداد صفحات آلبوم کلاسیک یا ۲۰ صفحه دورو و یا ۴۰ صفحه تک رو است.

 

سبک طراحی صفحات:

سبک طراحی صفحات آلبوم دیجیتال عکس کودک به این صورت است که امکان چاپ عکس را برای دو صفحه پشت هم به شما خواهد داد و به دنبال این کار امکان چاپ عکس های خلاقانه در یک صحنه وسیع را هم فراهم می کند.

آلبوم دیجیتال عکس کودک در واقع به مجموعه عکس هایی گفته می شود با استفاده از نرم افزارهای مختلف، ادیت فیلم به هم وصل می شوند و یک فایل قابل نمایش را می سازند. در صورت اضافه شدن جلوه های تصویری زیبا و همچنین تعویض و اتصال عکس ها به همدیگر می توان آن ها را در هر گونه پخش کننده دیجیتالی که فرمتهای استاندارد دارند، به نمایش گذاشت.

 

آتلیه تخصصی کودک شرق تهران همراه با آلبوم دیجیتال

 

کاربرد آلبوم دیجیتال عکس کودک چیست؟

آلبوم دیجیتال عکس کودک یکی از آلبوم های بسیار پر طرفدار در آتلیه کودک محسوب می شود که از آن برای نگهداری عکس کودک و عکس های خانوادگی استفاده می کنند. این نوع آلبوم را به عنوان یک یادگاری، می توانید وقتی کودکتان بزرگ شد به او تقدیم کنید و شاهد خوشحالی او باشید. ثبت و نگهداری لحظات مختلف، نه تنها به عکاسی نیاز دارد بلکه به آلبومی هم برای نگهداری آن ها نیاز است که امروزه می توانید مدل های مختلفی از آن را مشاهده کنید.

 

استدیو عکس کودک شرق تهران

 

جنس و طراحی زیبای این نوع آلبوم عکس کودک می تواند یکی از گزینه های مورد نظر شما در زمان تهیه آلبوم در آتلیه کودک باشد که صددرصد در انتخاب شما نقش دارد. زیرا نسبت به دیگر انواع آلبوم های عکس کودک جنس و طراحی منحصر به فرد تری دارد.

سایز، اشکال و رنگ بندی از دیگر ویژگی های مثبت این نوع آلبوم به شمار می رود. البته این بدین معنا نمی باشد که دیگر آلبوم ها مناسب نیستند. بلکه بستگی به سلیقه هر فردی دارد و با توجه به نیاز خود بهترین نوع آلبوم عکس کودک را برای کودک انتخاب می کند.

 

آلبوم دعکس دیجیتال کودک

 

آشنایی بیشتر با آلبوم دیجیتال عکس  در آتلیه کودک بنسای

آلبوم عکس دیجیتال به آلبومی گفته می شود که خود آتلیه کودک به تهیه و طراحی آن می پردازد و امکان قرار دادن عکس توسط خود شخص در داخل آلبوم وجود ندارد.

(آتلیه تخصصی کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران بهترین طراحی را برای آلبوم دیجیتال کودک ارائه می دهد)

 

این آلبوم شامل چند برگ از عکس های چاپ شده می باشد که به وسیله شیرازه و به صورت مرتب کنار هم چسبانده می شوند و در نهایت جلد سازی آن ها انجام می گیرد.

معمولا بیشترین کاربرد این نوع آلبوم برای آلبوم عروسی، نوزاد، بارداری، رشد نوزاد تا یکسالگی، و عکس کودک می باشد.

آلبوم دیجیتال عکس کودک انواع متفاوت  و بیشماری دارد که با توجه به سلیقه شخصی و با راهنمایی آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک در شرق تهران می توانید به انتخاب آن بپردازید.

 

تماس جهت مشاوره و رزرو در آتلیه عکس کودک بنسای بهترین آتلیه کودک در شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

دکمه تماس با ما