آتلیه کودک بن سای و نکات عکاسی از نوزاد و کودک

 آتلیه کودک بن سای و نکات عکاسی از نوزاد و کودک

ما همواره در تدارک ثبت بهترین خاطرات خود هستیم و چنانچه همه میدانیم هرگز به عقب بر نمی گردیم. عکس کالایی است که در گذر زمان هر روز و هر روز ارزشمندتر می شود. حال اگر این عکاسی با روز های شیرین و بی بازگشت کودکی در ارتباط باشد چند مرتبه این مسولیت مهم تر می گردد.

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فردی است که شکل دهی شخصیت کلی فرد را به عهده دارد. هر قدر کودک محبت و توجه بیشتری از والدینش دریافت کند احساس امنیت درونی وی افزایش می یابد و در آینده شخصیت محکم تری خواهد داشت.

ثبت لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آنها نسبت به کودک است. عکاسی و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند ما در آتلیه کودک و بارداری بنسای به بهترین شکل و با بهترین امکانات در خدمت شما عزیران خواهیم بود.

 امروزه عکاسی کودک یکی از انواع عکاسی محسوب می شود که معمولا بر اساس سن کودک طبقه بندی می شود:

  • عکاسی از نوزاد
  • عکاسی از کودکان نوپا
  • عکاسی از خردسالان
  • عکاسی از کودکان سن دبستان

برای عکاسی بسته به شرایط و نظر عکاس و والدین و خلق و خوی کودک عکاسی در مکان های چون آتلیه، منزل، فضای باز انجام می پذیرد. در زمان عکاسی کودک ضمن صرف زمان طولانی و داشتن صبر و حوصله و شناخت روحیه لطیف کودک باید یه نکات خاصی نیز توجه کرد. کادر و پرسنل آتلیه بن سای با روانشانی کودک آشنایی داشته و بهترین لحظات را برای شما ثبت خواهد کرد.

شناخت خلق و خوی نوزاد و کودک

در آتلیه بن سای سعی می کنیم با درک صحیح روحیات کودک و صحبت با والدین خلق و خوی کودکت را بدرستی بشناسیم و با او هم بازی شویم تا بهانه گیری های کودک حین عکاسی کمتر شود

عکاسی نوزاد

پوزیشن های مختلف

با در نظر گرفتن جثه کودک پوزیشن های مختلف را امنحان می کنیم ولی نکته مهمی که باید رعایت شود اینست که از امر و نهی کردن های زیاد و پوزیشن های زیاد که سبب خستگی و بد خلقی کودک می شود باید دوری کرد.

ژست عکس کودک

عکاسی از چهره کودک

یکی از بهترین حالات برای عکاسی از کودک، عکاسی از صورت می باشد چرا که عکاسی به این روش چهره معصوم کودک را بیشتر نمایش می دهد و کودک را زیباتر نشان می دهد. در آتلیه بن سای با بهترین و بروز ترین تجهیزات عکاسی کودک این این لحظات ثبت میشود.

ایده عکس نوزاد

پس زمینه عکاسی

هر قدر زمینه عکاسی ساده تر باشد عکس کودک جلوه بیشتری دارد. زمینه های خیلی شلوغ و خیلی روشن از زیبایی عکس کودک می کاهد. بهترین رنگ ها برای زمینه عکاسی سفید بژ خاکستری روشن کرم و آبی آسمانی هستند در آتلیه کودک و بارداری بنسای بهترین و زیباترین پس زمینه برای عکاسی کودک با هر نوع سلیقه ای در دسترس خواهد بود.

آتلیه عکس کودک شرق تهران

استفاده از المان های طبیعی

حتی اگر امکان عکاسی از کودک در طبیعت را نداشته باشید در آتلیه بنسای در شرق تهران با استفاده از گل های طبیعی، نیمکت های چوبی، آتش شومینه، درخت وغیره جلوه بیشتری به عکس های کودکتان خواهیم بخشید.

آتلیه تخصصی کودک در تهران

 

لباس کودک

لباس های فانتزی لباس های رنگی کلاه های عروسکی کراوات و پاپیون های کوچک و رنگی گل سرهای زیبا نمونه هایی زیا از لباس کودکان هستند فراموش نکنید که حتما یک دست لباس سفید برای کودک آماده کنید. عکس کودکان با لباس سفید و پس زمینه رنگی جزء عکس های پر طرفدار هستند

آتلیه نوزاد نارمک

گریم کودک

گریم های فانتزی به شکل پروانه و یا کلاه گیس ها و سبیل های مصنوعی با در نظر گرفتن سن کودک و سلیقه والدین نمای زیبایی به عکس ها میبخشند

 

زمینه عکاسی مناسب با فصل

می توانید در آتلیه بن سای زمینه عکاسی را مناسب با فصل و یا مناسبت های مانند نوروز یلدا و یا کریسمس تعیین کنید. استفاده از برگ های خشک پاییزی و یا سفره هفت سین و یا سبدی از انار های قرمز که نشان دهنده شب یلدا هستند جلوه ای دو چندان به عکس ها میبخشد

عکاسی نوزادی رسالت

اسباب بازی های کودک را فراموش نکنید

گاهی دلبستگی کودک به یکی از اسباب بازی هایش و یا پتویش را می توانید در عکس ها نشان دهید. این کار علاوه بر آرامش دادان به کودک ثبت خاطره ای جالب را همراه دارد

عکس خلاقانه کودک

 

عکاسی از کودکان شیرین ترین و سختترین کار حرفه ی عکاسی است ولی این اجازه را می دهد که با ثبت هر چه بهتر لحظات کودکی این دوران را خاطره انگیزتر کنیم. با توجه به سن مکان زندگی سلیقه خود و همسرتان و همچنین روحیات کودک می توانید مکان عکسبرداری و ژست های گوناگونی را انتخاب کنید. آتلبه کودک و بارداری بنسای در شرق تهران با کادری مجرب و با تجربه و با بهترین امکانات این افتخار را دارد که در سرار تهران و ایرن در خدمت شما و فرزند دلبندتان در آتلیه تخصصی بنسای ، منزل و محیط باز باشد.

دکمه تماس با ما