استفاده از فلش در آتلیه کودک

استفاده از فلش در آتلیه کودک

استفاده از فلش درآتلیه کودک

 

 

بسیاری از عکاسان تمایلی به استفاده از فلاش در عکس های خود ندارند، اما اگر بتوان بر استفاده از فلاش مسلط شد،آتلیه کودک تاثیر چشم گیری بر ثبت عکسهایتان در آتلیه کودک خواهد داشت. استفاده از فلاش بیرون جهنده تعبیه شده بر دوربین، معمولا خوشایند عکاسان نیست و آن را برای کارهای حرفه ای  مانند عکاسی در آتلیه کودک مناسب نمی دانند. با این که درست است که فلاش اکسترنال معمولا نتایج بهتری را ایجاد می کند، اما باز هم فلاش خود دوربین برای پرکردن بعضی سایه ها یا انداختن درخششی روی چشم بسیار مفید است و زمانی که شما مجبور باشید از آن استفاده کنید آتلیه کودکمیتوانید با آن نبوده فلاش های اکسترنال را پر کنید و در آتلیه کودک از آن استفاده کنید .

 

آتلیه کودک

 

استفاده از فلاش اکسترنال هم کار پیچیده ای نیست. بسیاری از فلاش های اکسترنال موجود در بازار با سیستم نورسنجی دوربین های مختلف (جهت ایجاد نوردهی متناسب در عکس) همخوانی دارند.

 

وقتی که استفاده از فلاش را در ثبت عکس های خود شروع کنید، از آزمایش کردن تنظیمات مختلف و بازی کردن با آنها لذت خواهید برد. فقط کافی است آن را امتحان کنید. استفاده از فلاش، فقط برای روزهای خاص و مناسبتهای خاص نیست.

آتلیه کودک

دکمه تماس با ما