عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

 

 

همانطور که حتما در مقاله های قبلی آتلیه بن سای خوانده اید چندین بار بر روی اهمیت دوران بارداری و عکاسی بارداری اشاره کرده ایم و امروز هم میخواهیم تاکید دوباره بر این موضوع داشته باشیم .

 

 

دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوران ها برای مادران است و این دوران یک دوره ی بسیار خاص برای هم زن  هم مرد است .

این دوران  آنقدر و جذاب و شیرین است که بسیاری از مادر ها دوست دارند این دوران را برای خودشان ثبت کنند و به یادگار بگذارند . که البته حق با آن هاست . دوران بارداری یک دوره ی ۹ ماهه ی سخت ولی بسیار شیرین است که از دست دادن آن خیلی حسرت آور است .

شما با ثبت این خاطرات زیبا نه تنها حس لذت بخشی در فرزندتان به وجود میاورید بلکه با این کار میتوانید در آینده با نگاه کردن به عکس های دوران بارداری تان به راحتی به چند سال قبل برگردید و تجدید خاطره کنید .

 

 

اما آیا به نظر شما عکاسی بارداری به همین راحتی است ؟

فکر میکنید شما میتوانید بدون داشتن هیچ علمی در این زمینه عکس های خوبی بگیرید ؟

 جواب مسلما نه است . اما در این مقاله ما سعی می کنیم توجه شما را به مطالبی جلب کنیم که میتوانند برایتان در این زمینه مفید باشند .

 

۱. زمان مناسب برای عکاسی بارداری انتخاب کنید

فکر میکنید زمان مناسب بارداری کی است ؟

زمانی که شکم مادر به خوبی بالا آمده باشد ؟ 

درست است !

اما کافی نیست 

شما باید دقیق تر از این ها عمل کنید .. به عنوان مثال برخی از مادر ها هستند که بدن ضعیفی دارند و به همین دلیل از پنج یا شیش ماهگی به بعد دیگر نمیتوانند طولانی مدت بایستند و باید مدام استراحت کنند . به همین دلیل این دسته از خانم های باردار باید نهایت در شش ماهگی به آتلیه بارداری مراجعه کنند و عکاسی بارداری انجام دهند چرا که این خانم ها هرچه بیشتر عکاسی را به تعویق بندازند برایشان این کار سخت تر خواهد شد و شاید اصلا نتوانند این کار را بکنند .

دسته ی دوم خانم هایی هستند که تقریبا میتوان گفت مقاومت بدنی بالایی دارند و حتی تا اواخر نه ماهگی نیز به راحتی جابه جا میشوند و کارهایشان را انجام میدهند . 

برای این دسته از بانوان ما هفت ماهگی و هشت ماهگی را توصیه می کنیم . ماه هشتم برای عکاسی بارداری بسیار مناسب است چرا که شکم مادر به خوبی بالا آمده است و فرم کامل و زیبایی را به خودش گرفته است که این باعث زیباتر شدن عکس های بارداری میشود .

 

دکمه تماس با ما