انتخاب آتلیه بارداری مناسب برای عکاسی بارداری

انتخاب آتلیه بارداری مناسب برای عکاسی بارداری

انتخاب آتلیه بارداری

 

در چندسال اخیر جامعه ی عکاسان پیشرفت های چشم گیری داشتن که نتیجه ی یکی از این پیشرفت ها رو آمدن فرم جدیدی از عکاسی یعنی عکاسی بارداری بوده است . که طرفداران زیادی نیز دارد .

 

چندین سالی است که آتلیه های تخصصی بارداری یکی از پرطرفدار ترین مکان ها برای خانم های باردار شده است . چرا که آتلیه بارداری با عکاسان حرفه ای در این زمینه جایی است که شما میتوانید بهترین دوران نه ماهه ی زندگی تان را در آن ثبت و به یادگار بگذارید  . 

 

عکاسی بارداری در آتلیه بارداری به یکی از پر طرفدارترین عکاسی ها بین خانم های باردار تبدیل شده است .

اما نکته ی مهم داستان زمانی است که خانم باردار باید آتلیه بارداری انتخاب کند . و آن موقع است که با چالش اصلی روبرو میشود .

 

یعنی انتخاب آتلیه بارداری مناسبی که عکس هایی حرفه ای و متناسب با سلیقه ی آن ها بگیرد  !

 

قابل ذکر است که ثبت لحظات زیبای دوران بارداری حق طبیعی هر خانوم بارداری است و خانوم باردار حق این را دارد تا این لحظات را به بهترین شکل ممکن بتواند ثبت کند و این کار تنها با عکاسی بارداری در بهترین آتلیه بارداری امکان پذیر است .

 

 

نکات بسیاری برای انتخاب یک آتلیه بارداری خوب وجود دارد 

 

لازم است بدانید که بهترین زمان برای رفتن به آتلیه بارداری و گرفتن عکس های بارداری تقریبا ۷ ماهگی است . برخی از عکاسان زما

در این زمان خانوم باردار خیلی زود خسته نمیشود و شکمش هم به اندازه ای که بتوان عکس های بارداری گرفت بالا آمده است .

در این بازه ی زمانی است که خانم باردار بهترین عکس های بارداری خویش را میگیرد و بهترین لحظات عمرش را به ثبت میرساند .

شاید بعضی ها بگویند که عکاسی بارداری را در ۸-۹ ماهگی هم میتوان انجام داد . اما نکته ای که وجود دارد خستگی مادر وجود دارد و در این بازه ی زمانی احساس عدم رضایت از خویش گریبان گیر خانوم باردار میشود  .

که این مشکل در نهایت به دوست نداشتن عکس های بارداری اش می انجامد .

 

کار آتلیه بارداری این است که به خوبی شما را راهنمایی کند و تصمیمات اشتباهتان را بی رودربایستی و محترمانه گوشزد کنند تا خطا نکنید .

 

هنگام صحبت با کارکنان آتلیه بارداری دقت کافی را داشته باشید . چرا که از طرز صحبت کردن آنها میتوانید بفهمید که آیا آنها از دید روانشناسی قابل قبول هستند یا خیر !

 

تیم عکاسی بارداری آتلیه باید بتوانند با شما به خوبی هم دلی داشته باشند  و سعی کنند احساسات یک زن باردار را به خوبی درک کنند و متوجه باشند که این شرایط یک شرایط دشوار و سخت است که شما در آن به سر میبرید !

 

حتما قبل از انتخاب کردن آتلیه بارداری به آنجا سر بزنید و یا اگر قادر به ترک منزل نیستید با شماره تلفن آنها تماس برقرار کنید و سوالات لازم و شک و شبهه هایتان را با آنها درمیان بگذارید و ازشان جواب بگیرید .

اما اگر میتوانید از منزل بیرون بیایید بهترین کار همین است که به صورت حضوری به آتلیه بارداری مراجعه فرمایید و نمونه عکس های بارداری شان را نیز مشاهده فرمایید !

 

دکمه تماس با ما