عکس خانوادگی در آتلیه کودک

عکس خانوادگی در آتلیه کودک

عکس خانوادگی در آتلیه کودک

 

 

از زیبا ترین هنر های عکاسی ثبت لحظات ناب خانواده ها هست .

والدین به راحتی میتوانند با گرفتن عکس های دسته جمعی و خانوادگی  به کودکانشان اعتماد به نفس بدهند .

روانشناسان و متخصصان در سال های اخیر سعی کرده اند تا با بررسی حالت های مختلف عکاسی کودک اعتماد به نفس آن ها را مورد ارزیابی و تحلیل قرار دهند . متخصصان با تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیده اند که ثبت عکس های خانوادگی به کودکان اعتماد به نفس میدهد و عزت نفس او را شکل می دهد .

 

کراووس عکاس معروف در سطح جهانی معتقد است گرفتن عکس خانوادگی و تهیه آلبوم عکس کودک و یا قرار دادن عکس های خانوادگی جلوی چشم کودک به گونه ای که او هر روز آن ها را ببیند باعث میشود کودک حس بهتری داشته باشد و با دانستن این که همیشه مورد حمایت خانواده اش قرار دارد بزرگ شود و حس اعتماد به نفس داشته باشد .

 

و یا حتی میتوانید کودک را به آتلیه کودک ببرید و عکس های تکی و زیبایی از او بگیرید و با قاب کردن آن ها و به دیوار اتاقش زدن باعث شوید که هر روز صبح به آن ها نگاه کند و رفته رفته این حس اعتماد به نفس در او شکل بگیرد و زیاد شود .

 

با این کار فرزند شما می فهمد که شما عاشق او هستید و برای او احترام زیادی قائل هستید همین مسئله بسیار در شکل گیری شخصیت او تاثیر دارد و او را قوی بار میاورد .

عکاسی کودک میتواند در منزل ، فضای باز و یا آتلیه کودک انجام بگیرد .

انتخاب هر کدام از آن ها بسته به سلیقه ی شما است .

اما در نهایت مهم نیست که در کجا عکاسی کودک را انجام میدهید .. در باغ ، منزل و یا آتلیه کودک بلکه چیزی که اهمیت دارد ثبت عکس های خوب و زیبا از فرزند دلبندتان است که به او عزت نفس زیادی بدهد .

عکس کودک

دکمه تماس با ما