وسیله های مورد نیاز برای عکاسی در آتلیه کودک

وسیله های مورد نیاز برای عکاسی در آتلیه کودک

وسیله های مورد نیاز برای عکاسی در آتلیه کودک

 

 

برای عکاسی کودک در آتلیه کودک لازم است بدانید که برخی از وسایل برای نوزادان ، کودکان و نوجوانان یکسان است پس به همین دلیل از پدر و مادر ها تقاضا میشود که حتما وسیله های زیر را همراه خودشان داشته باشند :

 

انواع لباس های رسمی و راحتی به تعداد ده عدد یا بیشتر 

برای عکاسی کودک در آتلیه کودک بهتر است که از لباس هایی با رنگ های متنوع استفاده کنید تا عکس هایتان زیبا تر از آب دربیایند .

 

حتما دو سه مدل و یا بیشتر کفش و جوراب به همراه داشته باشید ( رسمی و اسپرت )

 

اگر کوچولو یتان دختر است بهتر است که لوازمی مانند هدبند ، تل ، پاپیون ، کلاه و .. موارد این چنینی که برای تزئینات اضافه ی لباس و کودک استفاده میشود  را نیز همراه داشته باشید .

 

اگر فرزندتان اسباب بازی زیبا و یا مورد علاقه ای دارد که به نظرتان عکاس از طریق آن میتواند توجهش را جلب کند دارد حتما آن را با خود به آتلیه کودک بیاورید .

 

بهتر است لباس هایی که همراه خود برای کودکان به آتلیه کودک می آورید بیشتر از استفاده تان باشد چرا که اینگونه اگر در حین کار به مشکلی هم برخوردید سریعا بتوانید لباس ها را جایگزین کنید و اضطرابی از این اتفاق نگیرید .

به اضافه اینکه هر چه لباس ها بیشتر باشد عکاس با دست باز تری میتواند برای شما دکور چینی انجام دهد  . 

حتی ممکن است برخی از لباس هایی که همراه تان آورده اید مورد استفاده قرار نگیرد و با آن ها عکس نگیرید .

 

لباس های هماهنگ با هم داشته باشید ( کودک ، مادر  و پدر )

 

خوب است بدانید که اگر لباس هایی هماهنگ با هم داشته باشید از این طریق میتوان عکس های زیبایی داشت .

 

 

لباس های مورد نیاز برای نوزادان زیر ۴ ماه

 

 

اغلب عکس های نوزادی لختی هستند و اصولا شما نیازی نیست تا لباس خاصی همراه تان به آتلیه نوزاد ببرید . ولی اگر لباس خاص و زیبایی مد نظرتان است تا نوزاد با او عکس داشته باشد میتوانید به آتلیه نوزاد ببرید و به عکاس نشانش بدهید و بگذارید که او تصمیم بگیرد .

ولی برای عکاسی نوزاد در آتلیه نوزاد بهتر است چندین شورت سفید  ، هد بند و تل های خوشگل و اسباب بازی های کوچیک و زیبا همراهتان ببرید .

 

به اضافه ی پتو  و ملحفه ی مخصوص نوزاد ( اگر خودتان و یا پوست نوزاد زیادی حساس است )

 

شاید با خودتان بگویید که برای عکاسی نوزاد دارید به آتلیه نوزاد میروید و نیازی نیست که خودتان آماده ی عکاسی باشید درصورتی که درست نیست و شما نیز باید لباس هایی مناسب با کودک همراهتان باشد تا اگر شرایط مناسب برای داشتن عکس های خانوادگی فراهم بود حتما این کار را انجام دهید .

 

عکس خانوادگی

دکمه تماس با ما