عکس دندونی کودک در آتلیه نوزاد

عکس دندونی کودک در آتلیه نوزاد

عکس دندونی کودک در آتلیه نوزاد

 

 

به دنیا آمدن کودکی در خانواده مصادف است با تجربه ها و چالش های جدید برای پدر و مادر .. این تجربه ها و چالش ها آنقدری شیرین هستند که رفته رفته آلبوم رشد کودک را میسازند .

داشتن عکس دندونی در آلبوم نوزاد نیز یکی از همین تجربه های شیرین و خاص است که دیگر تکرار نمیشود و فقط همان یک بار است .

 

آلبوم عکس دندونی زمانی گرفته و ساخته میشود که کودک شما اولین دندونش را در بیاورد .. آنوقت است که شما باید با آتلیه کودک تماس بگیرید و وقت برای کوچولوی شیرینتان رزرو کنید .

 

اگر به تازگی فارغ شده اید و نوزادتان را برای عکاسی نوزاد به آتلیه نوزاد برده اید پس بهتر است کم کم به فکر تهیه آلبوم دندونی از کوچولوی دبلندتان باشید . 

 

آلبوم عکس دندونی اصولا در ۶ تا ۹ ماهگی نوزاد درست میشود اما بسته به استثنائات این مقدار ممکن است تغییر کند .

اما اگر میخواهید این آلبوم شامل زمانی باشد که تمام دندان های فرزندتان درآمده باشد باید عکاسی را به بعد از یک سالگی اش موکول کنید .

 

اگر فرزندتان تب کرده است و مدام میخواهد چیزی رو با لثه هایش گاز گاز کند و بی قرار است آماده باشید .. چرا که به زودی شاهد درآمدن مرواریدهای کوچکش خواهید بود .

 

 

جشن دندونی !!

 

 

برای برگذاری یک جشن دندونی برای فرزندتان ابتدا باید از تعداد دقیق مهمان ها مطمئن شوید و سپس شروع به انتخاب تم مناسب برای جشن بکنید .

بهتر است انتخاب تم را زود انجام دهید تا  برای روز جشن همه چی کاملا آماده باشد و تنها چیدمان وسایل مانده باشد .

 

این شرایط برای زمانی است که شما میخواهید خودتان در منزل چنین کاری انجام بدهید .. اما اگر علاقه ای به گرفتن جشن مفصل ندارید میتوانید یک کار دیگر بکنید .

به آتلیه کودک مراجعه فرمایید .

 

در آتلیه نوزاد دکورهای بسیار زیبا و مختلفی برای عکس های دندونی کودکتان وجود دارد که عکاسان با آنها به انتخاب خودتان از کودکتان عکاسی خواهند کرد .

 

اما اگر از هیچکدام از تم های دندونی آتلیه کودک خوشتان نیامد هم مشکلی نیست .. میتوانید خودتان تم مورد علاقه تان را سفارش دهید .

 

حال میرسیم به لباس دندونی  !!

 

برای اینکار هیچ اجباری وجود ندارد و کاملا سلیقه ای است .. اگر شما دوست داشتید میتوانید برای داشتن یک عکاسی شیک و ماندگار به انتخاب خودتان لباس هایی زیبا برای فرزندتان انتخاب کنید و به همراه خود به آتلیه کودک بیاورید .

 

 

ژست عکس دندونی !!

 

 

بهترین ژست های برای عکس دندونی .. ژست های ساده هستند .. چرا که کودک کم سن و سال است و برای سوژه های کوچک بهترین ژست ، ژست ساده است .

 

نکته ای که در تهیه عکس دندانی باید بدانید این است که تحت هیچ شرایطی کودک را مجبور نکنید تا دندان هایش را نشان دهد . 

 

عکاس های حرفه ای ما آنقدری با تجربه هستند که بتوانند به سادگی کاری کنند کوچولوی دلبندتان مرواریدهای درخشانش را نشان دوربین دهد .

 

دکمه تماس با ما