آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

 

تهیه عکس کودک و نوزاد در آتلیه و منزل

 

از به یادماندنی ترین عکاسی ها عکاسی کودک و عکاسی نوزاد است که با وجود پدر و مادر کودک عکاسی کودک راحتتر خواهد شد و کار عکاس سبک تر . 

 

کودکان شیرینی های زندگی هستند و دل کندن از این شیرینی ها سخت است . زیرا که کودکان به سرعت بزرگ میشوند  بهترین کار رفتن به یک آتلیه عکاسی کودک خوب و ثبت این لحظات به یاد ماندنی است . 

 

اما باید بدانید که این کار برعکس تصور عموم اصلا آسان نیست و برعکس بسیار چالش برانگیز است . 

زیرا که کودکان اکثرا با غریبه ها همکاری نمیکنند و این امری طبیعی است ، پس همیشه یکی از والدین باید کنار آنها باشند تا بتوان کمی کنترلشان کرد . 

محیط و افراد جدید به آنها استرس میدهد و باعث میشود مضطرب بشوند اما اگر شما عکاسی حرفی ای باشید باید بلد باشید که چگونه با کودک دوست شوید و او را آرام کنید تا بتوانید بدونه وابسته بودن به والدین کودک یک عکاسی کودک خوب را مدیریت کنید . 

 

برایش داستان های جذاب تعریف کنید  و عروسک های بامزه و مورد علاقه اش را برایش ببرید تا کم  کم با شما احساس دوستی و صمیمیت کند و آن روی صمیمی خودش را نشانتان دهد . 

 

آتلیه کودک بن سای از حرفه ای ترین ها در این صنعت هستند و با داشتن کادر مجرب و حرفه ای بهترین ها را به شما ارائه میدهند . 

 

عکاسی کودک از شیرین ترین ها است اما در کودکان زیر سن سه سال این کار کاره دشواری است زیرا کودک به خوبی منظور شما را نمیفهمد و نمیتواند با شما همکاری کند اما حتی اگر منظورتان را بفهمد هم در برخی زمینه ها قادر به کمک کردنتان نیست زیرا کودکان در سنین پایین ماهیچه های ضعیفی دارند که به آنها امکان به راحتی تکان دادن آنها را نمیدهد پس کودکان نمیتوانند ژست ها را به خوبی برای شما اجرا کنند . 

 

اما برای این کار هم راه حل وجود دارد در صورتی که شما بدانید چگونه با کودک برخورد کنید به مشکل خاصی بر نخواهید خورد . 

در چنین شرایطی شما باید مدیریت بحران قوی ای داشته باشید ، باید آرامش خودتان را حفظ کنید و به کودک فشار نیارید . 

چون در چنین حالتی کودک میترسدو گریه میکند و زمانی که کودک از شما بترسد شما به سختی میتوانید اعتماد از دست رفته ای که به شما داشت را برگردانید  . 

عکس کودک

صبور باشید !! و با آرامش ذاتی ای که یک عکاس حرفه ای میتواند داشته باشد جلسه عکاسی کودک را پیش ببرید !!

شما میتوانید  این چالش را به خوبی بگذارنید !!

دکمه تماس با ما