راهنمایی لباس برای عکاسی نوزاد

راهنمایی لباس برای عکاسی نوزاد

موارد مورد نیاز برای آتلیه عکاسی نوزاد

 

در حقیقت عکاسی تخصصی نوزاد در استودیو های مجهز و حرفه ای نوزاد انجام می گردد . استودیو بن سای آتلیه تخصصی کودک و یکی از بهترین آتلیه های کودک تهران واقع در شرق تهران است. عکاسی نوزاد مربوط به شش روزگی تا حدود دو ماهگی است (هرچند بهترین زمان برای آتلیه کودک شش تا بیست روزگی نوزاد است)

نحوه عکاسی از نوزاد به این شکل است و شما برای عکاسی از نوزاد خود لازم است موارد زیر را به همراه داشه باشید.

۱-لباس های سایز صفر

۲-پوشک اضافه

۳-مقداری شیر خشک (در عکاسی نوزاد شکم پر به خواب عیق نوزاد کمک می کند) (شیر خشک سنگینتر از شیر مادر است)

۴-اگر دختر است کمی تل نوزاد / تاج نوزاد  و گل سر نوزاد (این موارد در آتلیه تخصصی نوزاد موجود است و شما برای تکمیل ایده عکس نوزاد میتوانید مورد نظر خود را همراه داشته باشید)

 

عکس دختر

 

-لباس هایی که برای عکس خلاقانه نوزاد به شما کمک می کند

۶- بافت های نوزادی ـاین موارد استودیو موجود است و شما هم میتوانید برای رسیدن به ژست عکس نوزاد مورد نظر خود ایده پردازی کنید)

۷-یک پتو تمیز که نوزاد شما به آن عادت دارد (این مورد در آتلیه نوزاد نارمک بن سای موجود است)

۸-لباس برای خودتان اگر میخواهید ژست های مادر و دختر یا مدل پدر و فرزند داشته باشید.

 

عکس خانوادگی

 

-شاید قطره استامینوفن به خواب عمیق نوزاد شما کمک کند(این مرد را پزشک خود مطرح کنید/ استودیو بن سای در جایگاهی نیست که این مورد را برای عکس خواب نوزاد توصیه یا رد کند.

۱۰- استودیو نوزاد بن سای  در منطقه شرق تهران واقع است و مناطق نارمک – گلبرگ – رسالت -  تهرانپارس – شهرک امید – سید خندان  و ... را پوشش می دهد. هرچند نیمی از مشتریان استودیو بن سای عزیزانی هستند که از مناطق غربی یا شمالی تهران قبول زحمت می کنند و افتخار عکاسی نوزاد شان را به ما می دهند.

ذکر این نکته از آنجا اهمیت دارد که جهت عکاسی نوزاد در نظر گرفتن زمان خواب نوزاد  برای ایده عکس نوزاد اهمیت دارد. یک ساعت قبل از حرکت به سمت استودیو  نوزاد بن سای کودک خود را حمام برده و حسابی در آب گرم ماساژ دهید. این مورد به خواب عمیق نوزاد شما برای عکس نوزادی کمک می کند.

۱۱- اصول عکاسی از نوزاد مبتنی بر سادگی است. خلاقیت در عکاسی نوزاد گاهی با کمک پارچه های رنگارنگ و مربوط به نحوه بستن نوزاد به فرم های مختلف است. برخی از این تصاویر را در سایت آتلیه نوزاد بن سای میتوانید مشاهده فرمایید. در استودیو بن سای انواع بافت و پتو و پارچه وجود دارد و سلیقه شما در انتخاب بافت های متفاوت عکاسی نوزاد را متفاوت خواهد کرد.

۱۲- برای عکاسی تخصصی نوزاد سبد های بانمکی موجود است که کار را زیباتر می کند.

 

دوقلو

 

-نگران اکسسوری و دکور عکاسی نوزاد نباشید . بهترین ها در بهترین آتلیه کودک و نوزاد تهران موجود است.

۱۴ بخشی از عکس های نوزادی لخت  است. ضمن اینکه نگران دما در استودیو نباشید ( وارمر های موضعی و امکان مدیریت دما به سلیقه و نیاز شما با چیلر مرکزی)

۱۵ – تم های مختلف برای عکاسی نوزاد و کودک  مثل تم تولدی / تم هالووین / تم هفت سیم / تم نوروز / تم عکس ولنتاین / تم یلدا / تم بهار/ تم تابستان / تم پاییز / تم زمستان / تم آدم برفی / تم کریسمس / تم بابا نویل / تم بابانوئل در استودیو موجود است. لیکن با توجه به اینکه بعضی از تم ها فصلی هستند قبل از تصمیم گیری نهایی موجود بودن تم های عکاسی رو مطمئن شوید.

۱۶- جوایز و افتخارات جهانی  بن سای جزو مواردی است که این استودیو را از همکاران عزیز خود در سطح ایران متمایز می کند.

 

این نوشتار توسط استودیو عکاسی بن سای (آتلیه تخصصی کودک٬ نوزاد و بارداری تدوین شده است و هدف آن راهنمایی بهتری برای  عکاسی نوزاد در اتلیه تخصصی نوزادی است.)

جهت تماس با ما شماره های زیر را یادداشت بفرمایید

۷۷۹۳۹۸۸۸

۷۷۹۳۹۹۳۸

در انتهای این متن کلماتی که در سرچ گوگل ممکن است عزیزانی را به این مقاله هدایت کند به صورت لیست انتخاب و منتشر می گردد.

 

گروه مرتبط با عکاسی اتلیه نوزاد

 

عکاسی نوزاد / آتلیه نوزاد / اتلیه نوزاد / استودیو نوزاد / عکس نوزادی / عکاسی تخصصی نوزاد / بهترین آتلیه تخصصی نوزاد تهران / عکس سونوگرافی / بهترین اتلیه شرق تهران / آتلیه تخصصی نوزاد/ نحوه عکاسی از نوزاد / عکاسی خلاقانه از نوزاد / عکس خلاقانه از نوزاد /  ژست عکس نوزاد / مدل عکاسی از نوزاد /  ایده عکاسی نوزاد / اصول عکاسی از نوزاد / عکاسی از نوزاد در منزل / استودیو نوزاد تهرانپارس / عکاسی نوزاد رسالت /  سایت عکس نوزادی /

 

دکمه تماس با ما