دکور آتلیه کودک

دکور آتلیه کودک

دکور در آتلیه کودک یکی از دغدغه های مهم افراد و خانواده هایی که مداوم به آتلیه ها مراجعه می کنند دکور ( تم ) و لباس های متنوع می باشد که در آتلیه کودک بنسای به این مورد با تنوع زیاد در دکورها و تجهیز بودن به انواع لباس در سایز و رنگبندی مختلف خاتمه داده شده است. بسیاری از والدین پس از چندبار مراجعه به یک آتلیه کودک دیگر همه چیز برایشان تکراری می شود که عده ای به ناچار به دنبال آتلیه عکاسی دیگر می گردند.

 

آتلیه تخصصی کودک عکاسی نوزاد

آتلیه تخصصی کودک

عکاسی کودک عکاسی نوزاد

 

اما حقیقت این است یکی از شاخص های یک آتلیه خوب این است که بتواند تنوع و به روز ماندن دکورهای خود را حفظ کند و مداوم تم و دکور های مختلفی را برای سلایق مختلف طراحی نماید.

آتلیه کودک ، نوزاد و بارداری بنسای مفتخر است اعلام نماید که دارای انواع دکور مانند : تم نوروز ( دکور نوروز )، تم یلدا ( دکور یلدا )، تم کریسمس ( دکور کریسمس )، تم هفت سین ( دکور هفت سین )، تم هالووین ( دکور هالووین )، تم ولنتاین ( دکور ولنتاین )، تم پاییز ( دکور پاییز )، تم زمستان ( دکور زمستان )، تم بهار ( دکور بهار )، تم تولد ( دکور تولد )، تم دندونی ( دکور دندونی )، تم ماهگرد ( دکور ماهگرد )، تم نوزاد ( دکور نوزاد )، تم مخصوص کودکان ۶ تا ۸ ماه و.. ( دکور مخصوص کودکان ۶ تا ۸ ماه و..) و ده ها پس زمینه و دکور دیگر می باشد.

 

آتلیه تخصصی کودک آتلیه کودک شرق تهران

عکاسی کودک

عکاسی نوزاد آتلیه عکاسی کودک

 

همچنین دارای انواع لباس برای کودکان و همچنین ست های لباس دو قلویی ، خواهری ، برادری ، خواهر برادری ، مادر و دختری ، مادر و پسری در سایز بندی متفاوت می باشد. که شما می توانید بدون سقف و بدون هزینه ورودی به صورت رایگان از این خدمات و اکسسوری ها استفاده نمایید..

 

آتلیه کودک آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی کودک

 

همچنین والدین گرامی میتوانند از یک هفته پیش از تولد نوزاد با آتلیه عکاسی کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران مشورت نموده برای عکاسی نوزاد در منزلشان یا در اتلیه نوزاد بنسای وقت خود را رزرو نمایند. اگر والدین سفارش عکس نوزاد در منزل داشته باشند، عکاس با توجه به سلیقه و رنگها و فرمهای دلخواه والدین مقدار مورد نیازی (مقدار کمی) از وسایل و فونهای اتلیه نوزاد را با خود به منزل می آورد. البته بهتر اینست که برای داشتن عکس های زیبا عکاسی از نوزاد و با توجه به شرایط جسمانی هر نوزاد، عکاس با توجه به تجربه عکاسی از نوزاد و در نظرگرفتن توانایی و شرایط خاص هر نوزاد برای فیگور عکس و انتخاب نوع فون عکاسی تصمیم بگیرد.

 

عکاسی کودک آتلیه نوزاد

عکاسی کودک

عکاسی کودک آتلیه تخصصی کودک

 

در آتلیه بارداری و کودک بنسای به صورت مداوم دمای محیط ، نظافت انجام می گردد و لباس و وسایل مورد استفاده مداوم ضدعفونی می گردد تا شما عزیزان با خیالی آسوده در استودیو ما به عکاسی کودک ، عکاسی بارداری و عکاسی خانوادگی مشغول شوید.

 

آتلیه کودک عکاسی نوزاد

آتلیه تخصصی کودک

عکاسی نوزاد عکاسی نوزاد

عکاسی کودک

عکاسی کودک آتلیه تخصصی کودک و عکاسی نوزاد در آتلیه کودک

 

بعضی نوزادان از خوابیدن در حالت دمر بیزارند، برخی بسیار حساس به لمس شدن و قنداق شدن (ولی اکثر نوزادان قنداق را دوست دارند) و… عکاس نوزاد میبایست نوزاد را از نزدیک ببیند، در مورد شرایط خواب نوزاد و عکاسی از نوزاد در حضور والدین با آنها مشورت نماید و با توجه به سلیقه رنگی و فرمی والدین و مهمتر از آن شرایط جسمانی و روحی نوزاد ، مناسبترین فضاهای عکاسی از نوزاد را برایش در نظر بگیرد تا هم نوزاد آسیب نبیند و هم در پایان وقت عکاسی ، مشتری گزینه های متنوع بیشتری برای انتخاب عکس چاپی داشته باشند و گزینه ها در نهایت به یک یا دو فضای عکاسی ختم نشوند و وقت عکاسی از نوزاد با توجه به اصرار والدین برای داشتن عکس از فضاهای نامناسب با شرایط نوزاد اتلاف نشود.

 

آتلیه کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

آتلیه تخصصی کودک عکاسی کودک

 

برای تم ماهگرد کودک خود می توانید از لباس و وسایل مربوط به شغل ها استفاده کنید. مثلا می توانید به نوزاد خود لباس های غواصی یا خلبانی بپوشانید و با چند نماد کوچک تم را تزیین کنید.در زمان عکاسی باید دمای هوای محیط را مناسب با نوع لباس نوزاد تنظیم کنید. اگر می خواهید بدون لباس ژست عکس بگیرید باید دمای هوا کمی گرمتر از دمای عادی اتاق باشد تا نوزاد آسیب نبیند.م زیت ژست عکس نوزاد خانگی نوزاد این است که شما می توانید از هر وسیله و تزییناتی که دوست دارید برای تزیین زمینه عکاسی استفاده کنید. مثلا اگر موسیقی دوست دارید می توانید با کاغذ، مقوا یا نمد نت‌های موسیقی درست کنید و ژست عکس نوزاد بگیرید.

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی ، عکاسی کودک

 

دکمه تماس با ما