آتلیه عکاسی کودک در شرق تهران

آتلیه عکاسی کودک در شرق تهران

آتلیه کودک بنسای اگر می‌خواهید عکس‌های کودک شما باکیفیت و خاص باشد، باید در انتخاب آتلیه کودک دقت کنید. یکی از بهترین روش‌ها هنگام انتخاب آتلیه کودک مناسب، مشاهده کارهای قبلی آتلیه و رزومه عکاسی آن است. اگر مسئول آتلیه تعداد کمی عکس در اختیار شما گذاشت یا خبری از آن در شبکه‌های اجتماعی نبود، به این معنی است که به صورت حرفه‌ای از کودکان عکاسی نمی‌کند و قابل اطمینان نیست.

 

آتلیه کودک آتلیه کودک

آتلیه کودک

آتلیه کودک آتلیه کودک

 

ملاک شما برای انتخاب آتلیه عکاسی کودک، گران قیمت بودن یا ارزان قیمت بودن عکس‌ها نباید باشد؛ زیرا معیار درستی نیست. اگر کیفیت عکس‌های یک آتلیه کودک را پسندیدید، بر سر موضوع مالی عکس‌ها هم به توافق برسید تا در انتهای کار، قیمت آلبوم کودکتان شما را متعجب نکند!

کمی با اصطلاحات عکاسی کودکان بیشتر آشنا شوید.

اگر با اصطلاحات عکاسی آشنا نباشید، وقتی به آتلیه‌های عکاسی کودک می‌روید، متوجه تفاوت‌ها و برتری‌های عکس‌های یک آتلیه نسبت به آتلیه‌ای دیگر نمی‌شوید.

قبل از اینکه به آتلیه کودک بروید، در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دنبال عکس‌های زیبای کودکان بگردید و عکس‌های دلنشین را از عکس‌های بی‌کیفیت تشخیص دهید. می‌توانید مدل‌های دلخواه خود را در گوشی موبایلتان ذخیره کنید و از عکاس بخواهید آن مدلها را روی کودک شما پیاده سازی کند و عکس بگیرد.

آتلیه کودک آتلیه کودک
آتلیه کودک
آتلیه کودک آتلیه کودک
 

یلی مهم است که تجهیزات و دوربین‌های آتلیه عکاسی کودک به‌روز باشند. این موضوع در بهتر شدن کیفیت عکس‌ها و ظرافت بخشیدن به عکس‌های کودکان نقش پررنگی دارد. لنزهای قوی و جدید، ریزترین جزئیات را ثبت می‌کنند.

نکته مهم دیگر، نورپردازی در آتلیه عکاسی است. هرچه نورپردازی آتلیه عکاسی بهتر باشد، عکس‌ها واضح‌تر و زیباتر می‌افتند. پس به وسایل عکاسی آتلیه نیز توجه بفرمایید.

 

آتلیه کودک آتلیه کودک

آتلیه کودک

آتلیه کودک آتلیه کودک

 

 از مسئول آتلیه بخواهید که قوانین و خدمات آتلیه را برای شما توضیح دهد.

 

بعضی از آتلیه‌ها قوانین خاصی دارند و باید شما به عنوان مشتری آتلیه، از این قوانین باخبر شوید. مثلا بعضی از آتلیه‌ها آوردن خوراکی برای کودک را مجاز نمی‌دانند و بعضی دیگر هنگام عکاسی، از مادر و کودک پذیرایی می‌کنند.

وقتی قوانین آتلیه را بدانید، مطابق همان‌ها رفتار می‌کنید و این موضوع باعث راحتی و آسودگی شما و فرزند عزیزتان می‌شود.

 

در انتخاب لباس مناسب برای کودک خود دقت کنید!

 

بهتر است لباس‌های راحت و سبک کودک را تنش کنید تا در هنگام عکس گرفتن اذیت نشود. بسیاری از آتلیه‌ها چندین دست لباس دخترانه و پسرانه دارند که به کودک می‌پوشانند و عکس می‌گیرند. شما هم برای اطمینان، چندین دست لباس شیک نوزاد را با خود به آتلیه ببرید.

 

آتلیه کودک آتلیه کودک

آتلیه کودک

 

7- با کودک خود به خوبی رفتار کنید!

این موضوع بسیار مهم است و رعایت آن باعث شاد ماندن و خوش‌اخلاقی فرزند شما می‌شود. زمانی که در آتلیه کودک هستید، مدام برای کودک دست نزنید، اسم او را صدا نزنید و برایش شکلک درنیاورید. شاید ابتدا کودک شما بخندد؛ اما به تدریج خسته و کلافه می‌شود و در این هنگام است که بدقلقی کودکانه‌اش شروع می‌شود.

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی ، عکاسی کودک

دکمه تماس با ما