آتلیه کودک-تخصصی

آتلیه کودک-تخصصی

آتلیه عکاسی کودک بنسای بهترین آتلیه کودک تهران :شما بارها و بارها سعی می کنید یک عکس عالی از کودکان بگیرید: اگر فقط میشد یکجا بنشینند ، اگر فقط میشد لبخند بزنند، اگر فقط میشد به دوربین نگاه کنند! اتفاقات خوب زیادی وجود دارد که خیلی دوست داشتند در چنین موقعیتی بیفتد اما نیفتاده و شما هم نمی توانید بدون عکس گرفتن کار را تمام کنید.

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه کودک آتلیه کودک

آتلیه عکاسی کودک

 

در اینجا چند نکته ساده و مفید را به شما یادآوری می کنیم که می توانند به شما کمک کنند تا به خوبی از پس این مشکلات بر بیایید:

 

ژست گرفتن : عکس های یهویی همیشه عالی هستند. آن ها لحظه ها را ثبت می کنند، لبخندهای پنهان را آشکار می کنند و هروقت که به آن ها نگاه کنید شما را به همان ثانیه ها، بر می گردانند؛ شما هم بی درنگ به خاطر می آورید که در آن عکس کجا بودید و چه اتفاقی در حال افتادن بود، چون آنها عیناً خود واقعی شان در همان لحظه از زمان هستند…  درست نقطه ی مقابل یکی از هزاران عکس با لبخندهای مصنوعی که هیچ نشانه ی قابل تشخیصی هم برای اینکه متوجه شوید چه روزی و چه زمانی آن عکس گرفته شده ندارند. برای به دست آوردن چنین نتیجه ای در عکاسی کودک در آتلیه کودک باید دوربین خود را پنهان کنید. اگر کودکی را می شناسید که معمولاً هروقت دوربین را بیرون می آورید حالت خاصی به خود می گیرد شاید بهتر باشد آن را پنهان  کنید. بعضی از بچه ها به قدری سرخود هستند که خودشان هم متوجه نمی شوند در حال ژست گرفتن هستند. اگر واقعاً می خواهید آنها را غافلگیر کنید دوربین تان را زیر دست، بازو و یا هر جای دیگری که می توانید پنهان کنید. به علاوه دوربین باید روشن و همه تنظیمات آن از قبل انجام شده باشد تا در لحظه مناسب بتوانید سریع عکس بگیرد.

 

آتلیه کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

 

کمبود و عدم توجه : این موضوع در مورد عکس های ساده با کودکان، اهمیت زیادی ندارد. مسئله این است که آن ها تقریباً هیچوقت به دوربین نگاه نمی کنند تازه گاهی گریه هم می کنند. این راهکار، هر دو مشکل کودکی که به دوربین نگاه نمی کند و کودکی که گریه می کند را حل خواهد کرد. تا به حال چند عکس گروهی گرفته اید یا دیده اید که در آن ها همه به جز کودکی کم سن و سال لبخند بر لب داشته اند؟ اول چیزی پیدا کنید که بچه ها را ناخواسته وادار به لبخند زدن کند. کودکان متفاوت، چیزهای متفاوتی هم دوست دارند. جغجغه یا یک اسباب بازی نورانی و درخشان معمولاً موفق به جلب توجه بچه ها می شوند.

 

عکاسی کودک آتلیه عکس کودک

آتلیه تخصصی کودک

عکاسی کودک در تهران آتلیه کودک

آتلیه کودک شرق تهران

 

توجه آن ها را با هر چیزی که به آن علاقه مند هستند جلب کنید. باز هم لبخند نمی زند؟ قلقلکش بدهید یا همانطور که وسیله ی  مورد نظرش را نشانش می دهید به هر روشی که می توانید او را بخندانید. آن ها وقتی که وسیله مورد علاقه شان را ببینند به طرز جادویی لبخند زده و خوشحالی می کنند چون دلشان می خواهد خنده و شادی و آن وسیله را همزمان داشته باشند. درست مقابل کودک بایستید و آن وسیله را مقابل صورتش بگیرید و به او نشان دهید اما اجازه ندهید که آن را از دست شما بقاپد. آرام آرام در حالی که جسم را به کودک نشان می دهید به سمت نقطه مورد نظرتان عقب عقب بروید. در این حین مراقب باشید که حواس کودک از جسم پرت نشود. دوربین تان را دقیقاً پشت آن وسیله بگذارید. با این کار با کودکی مواجه خواهید شد که به دوربین نگاه می کند.

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک عکاسی کودک

 

لبخند مصنوعی : به کودکی که به اجبار لبخند مصنوعی بر لب دارد یک جمله عجیب و غریب بگویید، مثل ” من دارم می آیم پاهایت را بخورم ” ! سعی کنید چیزهای معمولی و ساده ای که یک کودک به آن ها می خندد را پیدا کنید؛ مخصوصاً اگر زیاد با کودکان آشنا نیستید و آنها را نمی شناسید در عین دلنشین و لطیف بودن می توانید از این نکته هم استفاده کنید. نتیجه ی کار لبخند پهنی بر صورت کودک خواهد بود.

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

 آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی ، عکاسی کودک

دکمه تماس با ما