عکاسی کودک و عکاسی جشن تولد در آتلیه کودک

عکاسی کودک و عکاسی جشن تولد در آتلیه کودک

در این مطلب آتلیه کودک بن سای با نکات عکاسی کودک در جشن تولد آشنا می شوید که هر کدام از این نکات ساده با توجه به شرایط عکاسی کودک در آن لحظه می تواند تصاویر بسیار جذابی را خلق کند. با استفاده از این نکات ساده بتوانید عکس های خاطره انگیز و بامزه ای از کودکانتان ثبت کنید. از تزیینات جشن هم عکس بگیرید : مکان جشن حتماً قبل از رسیدن مهمان ها به بهترین و زیباترین شکل ممکن تزئین شده و همچنین کودکی که اولین جشن تولدش را برگذار می کند به نحوی قشنگ و آراسته برای این جشن آماده شده است.

 

 

 

عکاسی کودک و عکاسی جشن تولد در آتلیه کودک عکاسی تولد

عکاسی جشن تولد کودک

 

اما به شما توصیه میکنم بیش از حد خودتان را به دردسر نیندازید و بیش تر به فکر انجام کارهایی باشید که کودکتان را به هیجان آورده و به او خوش بگذرد. والدین معمولاً از من می خواهند که یک ساعت زودتر به محل جشن بروم تا از فرزندشان با لباس های پر زرق وبرق تولد و سپس با لباس های مخصوص جشن عکس بگیرم. تحمل این همه تشریفات و تجملات بیش از ظرفیت یک بچه کوچولو است. اگر لباس های متفاوتی را برای او در نظر گرفته اید با یکی از آنها، یکی دو روز قبل از موعد عکس بگیرید تا در روز جشن استرسی به خود و کودکتان وارد نکنید.

  • عکس های یهویی بگیرید : من عاشق این نوع عکس ها هستم. آن ها لحظات واقعی یک جشن را نشان می دهند. به جای متوقف کردن کودکان و وادار کردن آن ها به لبخند زدن، وسط بازی و خنده در جریان جشن از آن ها عکس بگیرید.

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

عکاسی کودک عکاسی جشن تولد

 

  • سریع باشید : امروزه دوربین های دیجیتال یک زمان تاخیر بین وقتی که دکمه را فشار می دهید و وقتی که عکس گرفته می شود دارند. در این مدت ممکن است شما لحظه ای که می خواهید ثبت کنید را از دست بدهید. برای جلوگیری از بروز این اتفاق، مطمین شوید که در محل عکس برداری نور کافی وجود دارد. بهتر است با تنظیمات دوربین تان بازی کنید؛ احتمالاً می توانید با یک تنظیم دستی سریع تر عکس بگیرید.

 

  • پایین بروید : بعضی از جذاب ترین عکس های جشن ها از یک زاویه ی پایین گرفته شده اند. همراه کودکان زانو بزنید، بنشینید و یا حتی روی شکم دراز بکشید تا بتوانید از آن ها در حال بازی کردن عکس بگیرید.

 

  • بالا بروید : فراموش نکنید چند تا عکس هم از زاویه ی بالا، از جشن تولد بگیرید که اتاق را پر از کودکان و بزرگسالانی که در حال خوش گذرانی هستند نشان می دهد. این عکس، ضمیمه ای عالی برای آلبوم عکس های جشن تولد خواهد شد. برای داشتن یک دید وسیع، ایستادن روی یک صندلی یا نردبان را امتحان کنید.

 

  • نزدیک شوید : این نکته مهم را فراموش نکنید که حتماً از یکایک کودکان و نوزادان حاضر در جشن به طور جداگانه عکس های تکی بگیرید. بعداً می توانید همراه با یک کارت پستال یا ایمیل تشکر آن ها را برایشان ارسال کنید. همچنین سال ها بعد قادر خواهید بود که به عقب برگردید و دوستانی که فرزندتان در یک سالگی داشته را ببینید.

 

عکاسی کودک آتلیه عکاسی کودک

عکس کودک

عکاسی کودک عکاسی کودک

 

  • دور شوید : وقتی که کودک شما در حال فوت کردن شمع هاست دوربین تان را طوری تنظیم کنید که از یک فاصله ی دور عکس بگیرد. با این کار می توانید کل محیط را در عکس داشته باشید. برای این کار، قبل از روز جشن در منزل تمرین کنید. موفقیت در این تکنیک می تواند کمی طول بکشد.
  • لذت ببرید : در جشن تولد کودکتان خوش بگذرانید و تمام مدت را صرف عکس گرفتن نکنید. باور کنید پس از مدتی نوزاد، لبخند زدن برای شما را کنار گذاشته و اگر همیشه پشت دوربین باشید بد خلق خواهد شد.

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهر

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

آتلیه تخصصی کودک - بهتری آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی

 

دکمه تماس با ما