عکاسی کودک با ژست طبیعی در آتلیه عکاسی کودک

عکاسی کودک با ژست طبیعی در آتلیه عکاسی کودک

به تصویر کشدن دنیای کودکانه‌ای که هیچ تظاهر و دورویی ندارد، تا چه حد دلچسب و جذاب می‌تواند باشد به شرطی که بایدها و نبایدهای عکاسی کودک با ژست طبیعی در آتلیه کودک را بلد باشید! همیشه دست به دوربین باشید! شاید مهم‌ترین و شاخص‌ترین برگ برنده عکاسی کودک با ژست طبیعی ، همین مورد باشد. اگر همیشه در کمین شکار لحظه‌‌های ناب فرزندتان باشید، صحنه‌های حیرت انگیزی از ژست‌های طبیعی آن‌ها را کشف خواهید کرد.

 

ژست عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

عکاسی کودک مدل عکاسی کودک

 

در این حالت فرقی نمی‌کند فرزندتان در آتلیه کودک باشد ، خانه باشد، یا در پارک و مرکز خرید و طبیعت، چرا که تمرکز این نوع عکاسی تنها در ثبت ژست‌های طبیعی عاری از هرگونه تظاهر است!

بد نیست قبل از هرچیز تحقیق اجمالی در مورد تنظیمات دوربین برای عکاسی از کودک داشته باشید.

عکاسی کودک با ژست طبیعی با رنگ‌های انگشتی:

غیرممکن است به کودکی رنگ انگشتی بدهید و او از خوشحالی بال درنیاورد و غیرممکن‌تر اینکه بعد از عکاسی از این ذوق کودکانه، از نتیجه کار راضی نباشید! یک پک رنگ‌های انگشتی تهیه کنید و گوش به زنگ باشید تا لحظه به لحظه این اوقات خوش کودک را ثبت کنید.

 

آتلیه تخصصی کودک

عکاسی کودک عکاسی کودک

 

بانی موقعیت‌های هیجان‌انگیز باشید:

 

همیشه عکس‌العمل‌های ناگهانی، بهترین سوژه‌های عکاسی هستند. به عنوان مثال، عکس‌العمل فرزند شما حین خوردن غذا ، مواجهه با اسباب بازی مورد علاقه، خوردن غذای مورد علاقه، دیدن خواهر و برادر، دیدن پدر یا مادر بعد از مدت طولانی، حین تماشای کارتون و… سوژه‌های هیجان انگیزی به حساب می‌آیند.

 

در این مورد خاص بهتر است زاویه عکاسی را روی چهره کودک تنظیم کنید تا علاوه بر زبان بدن، احساسات نهفته در چهره هم گویای همه چیز باشد.

 

دوربین را پنهان کنید:

 

این خصوصیت مشترک بین تمام کودکان است که با دیدن دوربین یا موبایل دوربین‌دار، ژست می‌گیرند و به لنز خیره می‌شوند؛ پس برای عکاسی با ژست طبیعی، او را متوجه دوربین نکنید. یا زمانی اقدام به عکاسی نمایید که سر کودک حسابی گرم است و متوجه خیالات شما نیست.

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

عکاسی کودک فضای باز عکاسی کودک

عکاسی کودک

 

 

عکاسی با ژست طبیعی در منزل:

 

با اینکه مرتب بودن لباس‌ها در عکاسی خیلی مهم است اما گاهی برای عکاسی کودک با ژست طبیعی، می‌توان قید این اصل مهم را زد و از کودک با لباس‌های نامرتب و گاها کثیف عکس گرفت و تصاویر جالبی ثبت کرد.

 

به عنوان مثال، عکاسی از کودکی که به تازگی غذا خوردن مستقل را تجربه می‌کند، با دهان و لباس کثیف و ذوق وافری که از این حرکت جدید خود دارد، در طول عمر کودک تکرار نشدنی است.

 

البته عکاسی با لباس مرتب و خانه مرتب‌تر هم خالی از لطف نخواهد بود.

 

عکاسی کودک عکس کودک

عکاسی کودک

 

عکاسی سر بزنگاه!

 

تصور کنید مچ کودکتان را حین خرابکاری گرفته‌اید؛ مثلا ظرف حبوباتتان را مورد عنایت قرار داده و همه را با هم مخلوط کرده است؛ یا قیچی به دست، تکه‌های پرده گران‌قیمت منزلتان را می‌کند و کاردستی درست می‌کند؛ شاید هم خودکار را برداشته حسابی از خجالت دیوار و مبل‌هایتان درآمده است. لطفا در چنین شرایطی به جای عصبانیت موبایلتان را بردارید و از دست گل کودک، عکاسی کنید. بی‌شک اگر به اعصابتان مسلط باشید، جالب‌ترین سوژه طبیعی را شکار کرده‌اید.

 

عکاسی کودک عکاسی کودک

عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک عکاسی کودک

 

 

خواب، طبیعی ترین ژست طبیعی!

 

آلبومی یک عکس با ژست طبیعی کودک در خواب نداشته باشد، آلبوم نیست. همه ما یک عکس در خواب، بین عکس‌های کودکی‌مان داریم که حسابی خاص و منحصربفرد است. عکاسی در حالت خواب، می‎تواند داخل آتلیه کودک و توسط عکاس انجام شود یا خود شما مسئولیتش را بر عهده بگیرید و در یک رخت‌خواب مرتب با کمی ایده‌های خلاقانه، از کودکتان عکس بگیرید.

 

قرار دادن عروسک و گل‌های طبیعی با آرایش زیبا در کنار محل خواب کودک، می‌تواند عکس شما را از حالت خنثی و بی‌حال درآورد.

 

مدل عکس کودک عکاسی کودک

مدل عکاسی کودک

 

 

در عکاسی با ژست‌های طبیعی، پروسه به نتیجه رسیدن خیلی کند است؛ درست برعکس عکاسی با ژست‌های غیرطبیعی که در چشم به هم زدنی تمام می‌شود. با اینکه عکاسی کودک با ژست طبیعی کمی زمانبر است و صبر و حوصله می‌طلبد اما نتیجه نهایی به قدری جذاب است که فراموش می‌کنید چه مقدار از شما زمان گرفته است! حواستان باشد سوژه اصلی عکاسی شما کودکان هستند و نسبت به عکاسی از بزرگسالان، حوصله بیشتری می‌طلبند.

 #آتلیه_کودک#آتلیه_تخصصی_کودک ، آتلیه کودک شرق تهران ، بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

 

تماس جهت رزرو در آتلیه کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

 

 

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

 

 آتلیه تخصصی کودک - بهترین آتلیه کودک شرق تهران - آتلیه تخصصی ، عکاسی کودک

 

دکمه تماس با ما