اهمیت انتخاب لباس در عکس نوزاد پسر در آتلیه کودک

اهمیت انتخاب لباس در عکس نوزاد پسر  در آتلیه کودک

انتخاب لباس آتلیه نوزاد پسر بالاخص از سوی تازه والدین برای عکاسی کودک تقریباً امر دشواری است. این امر احتمالاً شما را به عنوان سوژه عکاسی آتلیه بارداری نیز سردرگم کرده است. به همین دلیل، ما ممکن است در دوران عکاسی بارداری و در دوران عکاسی نوزاد یا عکاسی کودک ساعات طولانی ای را صرف جستجو و انتخاب مناسب‌ترین لباس آتلیه نوزاد پسر کنیم.

 

امروز بسیاری از فروشگاه‌ها ارائه دهنده انواع لباس آتلیه نوزاد پسرانه هستند و شما قادر خواهید بود اقلام متعددی را در اجناس مختلف پیدا کنید. با این حال، اجناسِ دستباف و قلاب دوزی از جمله اجناس مورد علاقه بسیاری از تازه والدین‌ برای عکاسی کودک در آتلیه عکس کودک به شمار می‌رود.

 

عکاسی نوزاد در آتلیه تخصصی کودک

 

لباس عکس کودک در آتلیه کودک

 

لباس عکاسی نوزاد در آتلیه کودک

 

پرطرفدارترین انواع لباس نوزاد پسر در آتلیه عکس نوزاد

 

ضمن تفاسیر فوق، آنچه که ما انجام داده‌ایم جمع آوری پرطرفدارترین مدل لباس نوزاد پسر می‌باشد. فروشنده‌های انواع لباس‌های ذیل با کسب بالاترین امتیاز در صدر جدول فروشندگان البسه بچگانه قرار دارند. بنابراین، شما قادر خواهید بود از پیشنهادات ما در آتلیه تخصصی کودک بنسای برای عکاسی کودک در آتلیه کودک ایده بگیرید.

 

عکاسی کودک شرق تهران

 

لباس عکس کودک در آتلیه کودک

 

 

  • لباس بافتنی

لباس بافتنی، از انواع لباس آتلیه نوزاد پسر بوده و شما قادر خواهید بود انواع متنوع از این جنس لباس را در بسیاری از فروشگاه‌های البسه بچگانه نیز پیدا کنید. در این میان، ممکن است شما یک کلاه، شورت پیش سینه دار و پاپیون را به صورت ست و یا هرکدام از آن‌ها را به صورت تکی خریداری نمائید.

 

 عکس نوزاد در آتلیه نوزادی شرق تهران

 

عکاسی کودک در آتلیه عکس کودک

 

آتلیه نوزادی شرق تهران

 

آتلیه نوزادی شرق تهران

 

لباس عکس نوزاد در آتلیه تخصصی کودک

 

به خاطر داشته باشید که شما در انتخاب رنگ محدود نیستید. ولیکن، هنگام خرید به طراحی صحنه آتلیه نوزاد توجه نمائید.

 

 

  • کلاه خواب برای سوژه خوابالو

کلاه خواب، یکی از اجناس بامزه اما ضروری بچگانه است. این قلم جنس می‌تواند به عنوان یکی از اقلام لباس آتلیه نوزاد پسر مطرح گردد و به طور قابل توجهی بر جلوه بصری عکستان بیافزاید.

 

مدل غکس نوزاد در آتلیه نوزاد شرق تهران

 

کلاه عکس نوزادی در آتلیه کودک

 

عکس نوزاد

 

امروز تنوع مدل کلاه خواب پسرانه در بازار بسیار بوده و شما قادر هستید آن‌ها را در انواع و اقسام رنگ و طرح تهیه نمائید. با این حال، توصیه ما به شما آن است که سراغ رنگ‌های آبی، بژ، خاکستری و یا قرمز آلبالویی بروید. این رنگ‌ها برای فرزند پسرتان ایده آل خواهد بود.

 

  • یک دست لباس آبی

علیرغم آنکه آبی یکی از رنگ‌های جنسیتی و یا به عبارت دیگر، سنتی لباس پسرانه است، ولیکن، هزاران هزار دست لباس آبی وجود دارد که قلبتان را هنگام خرید ذوب خواهد کرد.

 

لباس عکس نوزادی در آتلیه نوزاد

 

آتلیه کودک شرق تهران

تصور فرزندتان در این رنگ لباس آتلیه کودک امری آسان می‌باشد. به خصوص آنکه نتیجه اثر عکاس فوق العاده از آب دربیاید. لباس فوق، یکی از ایده‌های کم نظیر در خصوص لباس نوزاد پسرانه به شمار می‌رود. با این حال، نیازی نیست سخت بگیرید. هر لباس با رنگ آبی ممکن است زیبا به نظر برسد!

 

  • تاکسیدو نوزادی

کدام پدر و مادری دوست ندارد فرزندش را زودتر از موعد در لباسِ رسمی ببیند؟ این لباس نوزاد آتلیه کودک بیشتر شبیه محقق شدنِ یک رویاست!

با این حال، امکان دارد فکر کنید این لباس ورای لباس رایج و متداول عکاسی آتلیه نوزاد است. پیشنهاد ما به شما این است که در برخی مواقع خاص، همانند برگزاری یک مراسم عروسی و یا جشن تولد به این لباس رسمی فکر کنید!

این لباس رسمی آنطورها هم که به نظر می‌رسد، عکس فرزندتان را رسمی نخواهد کرد. فقط جلوه بصری آن را به طرز جدی‌تر افزایش خواهد داد. و این همان موضوعی است که ما به عنوان عکاس دنبال آن هستیم!

 

  • لباس کاستوم حیوانات

حیوانات بامزه و نوزادان خواستنی هستند. بنابراین، چه ایرادی دارد که لباس کاستوم حیوانات را برای عکاسی نوزاد در آتلیه کودک به نوزادان بپوشانید؟ هیچ موضوعی جذاب‌تر از پوشیدن لباس کاستوم حیوانات برای کودکان نیست! آنان این میل را حتی تا سالیان آینده نیز حفظ می‌نمائید. به همین علت، کودکان و یا حتی بزرگسالان تمایل دارند در لباس‌های پشمالو کاستوم حیوانات فرو بروند!

 

لباس مناسب نوزاد در آتلیه

 

مدل عکس نوزاد در آتلیه کودک شرق تهران

 

مدل عکس نوزادی در آتلیه کودک

 

ایده عکس نوزاد در آتلیه نوزادی

 

لباس کاستوم حیوانات، از جمله انواع لباس آتلیه نوزاد پسر به شمار می‌رود. تنوع طرح‌ها به قدری است که شما می‌توانید هرگونه لباس از هر حیوانی را پیدا کنید. در این میان، پاندا، پنگوئن، خرس، خرگوش، خوک، زنبور عسل و… از جمله حیوانات مورد علاقه کودکان هستند که شما می‌توانید لباس کاستوم آنان را به فرزندتان بپوشانید!

 

قنداق پارچه‌ای

امروز بسیاری از قنداق‌ها شبیه یک لباس طراحی شده‌اند. اما، بسیاری از مادران ایرانی و خارجی یک تکه پارچه را به عنوان قنداق استفاده می‌کنند. بنابراین، یک تکه پارچه نخ خالص کافی است تا مدل عکس آتلیه کودک پسر را درست کند.

 

تم عکس نوزاد با لباس عکس نوزادی

 

قنداق نوزاد در عکاسی آتلیه نوزادی

 

عکس نوازدی در آتلیه کودک شرق تهران

 

قنداق نوزادی در عکاسی نوزاد در آتلیه کودک در شرق تهران

 

این پارچه نخ خالص که می‌تواند بچه را همانند کرم ابریشم در پیله خود حفظ کند، در آینده به عنوان ساک و یا کیسه قابل استفاده خواهد بود.

 

تماس جهت رزرو در آتلیه تخصصی کودک بنسای بهترین آتلیه کودک شرق تهران :

۰۲۱۷۷۱۹۱۶۵۹ ۰۲۱۷۷۱۸۹۶۲۴

 

دکمه تماس با ما