نکاتی راجع به عکاسی بارداری ( آتلیه بارداری )

نکاتی راجع به عکاسی بارداری ( آتلیه بارداری )

نکاتی راجع به عکاسی بارداری ( آتلیه بارداری )

 

دوران بارداری از مهم ترین دوران های زندگی یک خانم است . این دوره ی خاص به قدری شیرین و هیجان انگیز است که بعید میدانم کسی از خانم ها نخواهد که از آن خاطره داشته باشد و ثبتش بکند .

ثبت این خاطرات شیرین و به یادگار داشتن آن ها در آینده نه تنها حس خوبی به فرزندانتان میدهد بلکه شما را در عرض چند ثانیه میتواند به دوران خوش و شیرین زندگی تان برگرداند .

 

اما آیا فکر میکنید عکاسی بارداری در آتلیه بارداری به همین راحتی ها است ؟ فکر میکنید شما بدون داشتن هیچ گونه تخصص و حرفه ی خاصی میتوانید عکس هایی زیبا و حرفه ای در حد آتلیه بارداری بگیرید ؟

مسلما خیر 

اما در ادامه ی مطلب ما سعی میکنیم بعضی نکات را برای یک عکاسی بارداری فوق العاده ذکر کنیم تا بتوانید کمی عکس های شبیه به آتلیه بارداری بگیرید .

 

نکاتی مهم برای داشتن یک عکاسی بارداری موفق و خوب

 

برای عکاسی بارداری زمان مناسبی انتخاب کنید

برای اینکه عکس های بارداری تان زیبا و خاص شود اولین گام این است که اجازه دهید کمی بگذرد و شکم تان بالا بیاید تا به خوبی در عکس ها مشخص باشد .

البته نه خیلی .. چرا که اگر اجازه دهید به ماه آخر بارداری تان نزدیک شوید آنوقت عکاسی بارداری برایتان سخت میشود و به راحتی نمی توانید عکاسی کنید .

پیشنهاد ما به شما برای عکاسی بارداری این است که در هفته ی 30 ام بارداری اقدام به عکاسی بارداری بکنید و با آتلیه بارداری تماس بگیرید .

این دقیقا زمانی است که شکم به اندازه ی کافی برای عکاسی بارداری بالا آمده است ولی به گونه ای هم نیست که شما سنگین باشید و نتوانید در جلسه ی عکاسی شرکت کنید و اذیت شوید .

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که هر خانم بارداری با دیگری فرق دارد .

 

پس زمینه ی جذاب در گرفتن عکس های زیبا بسیار تاثیر دارد 

 

به عنوان یک عکاس حرفه ای باید به خوبی بدانید که برای عکاسی بارداری چه پس زمینه هایی جلوه ی خوبی دارند و میان خانم ها نیز پرطرفدار هستند .

از بهترین و پیشنهاد شده ترین پس زمینه ها برای عکاسی بارداری پس زمینه های ملو و  آرام است .

یک نقطه ی آرام پیدا کنید و شروع به عکاسی بارداری کنید .

خیلی زیبا و جذاب میشود اگر پس زمینه ی عکسی که داردی ثبت میکنید با فصلی که در آن دارید عکاسی بارداری می کنید یکی باشد .

فلش دوربین عکاسی تان را خاموش کنید 

 

اگر محل عکاسی شما در منزل است حتما حتما یکی از درب ها و یا پنجره ها را باز کنید و جلوی آن بایستید و عکس بگیرید .

با این کار شما میتوانید به جای فلش و نورهای مصنوعی از نور طبیعی خورشید برای عکس هایتان استفاده کنید که از همه ی نور ها بهتر است و نتیجه اش در عکس هایتان بسیار خوب خواهد بود .

عکس بارداری

دکمه تماس با ما