استفاده از فلش در آتلیه کودک

استفاده از فلش در آتلیه کودک

استفاده از فلش در آتلیه کودک

 

 

بسیاری از عکاسان تمایلی به استفاده از فلاش در عکس های خود ندارند، اما اگر بتوان بر استفاده از فلاش مسلط شد، تاثیر چشم گیری بر ثبت عکسهایتان در آتلیه کودک خواهد داشت. استفاده از فلاش بیرون جهنده تعبیه شده بر دوربین، معمولا خوشایند عکاسان نیست و آن را برای کارهای حرفه ای  مانند عکاسی در آتلیه کودک مناسب نمی دانند. با این که درست است که فلاش اکسترنال معمولا نتایج بهتری را ایجاد می کند، اما باز هم فلاش خود دوربین برای پرکردن بعضی سایه ها یا انداختن درخششی روی چشم بسیار مفید است و زمانی که شما مجبور باشید از آن استفاده کنید میتوانید با آن نبوده فلاش های اکسترنال را پر کنید و در آتلیه کودک از آن استفاده کنید .

 

 

استفاده از فلاش اکسترنال هم کار پیچیده ای نیست. بسیاری از فلاش های اکسترنال موجود در بازار با سیستم نورسنجی دوربین های مختلف (جهت ایجاد نوردهی متناسب در عکس) همخوانی دارند که به راحتی میتوانید از آن ها در آتلیه کودک استفاده کنید .

 

وقتی که استفاده از فلاش را در ثبت عکس های خود شروع کنید، از آزمایش کردن تنظیمات مختلف و بازی کردن با آنها لذت خواهید برد. فقط کافی است آن را امتحان کنید. استفاده از فلاش، فقط برای روزهای خاص و مناسبتهای خاص نیست.

عکس کودک

دکمه تماس با ما