آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک 

 

 

تهیه عکس کودک و نوزاد در آتلیه کودک و منزل

 

از به یادماندنی ترین عکاسی ها عکاسی کودک و عکاسی نوزاد است که با وجود پدر و مادر کودک عکاسی کودک راحتتر خواهد شد و کار عکاس سبک تر . 

 

کودکان شیرینی های زندگی هستند و دل کندن از این شیرینی ها دشوار است . زیرا که کودکان به شدت سریع بزرگ میشوند  عاقلانه ترین کار رفتن به یک آتلیه عکاسی کودک خوب حرفه ای برای ثبت این لحظات به یاد ماندنی است . 

 

اما باید بدانید که این کار برعکس تصور عموم اصلا آسان نیست و برعکس بسیار چالش برانگیز و دشوار است . 

زیرا که کودکان بیشتر اوقات با غریبه ها همکاری نمیکنند و این امری کاملا طبیعی است ، پس همیشه یکی از والدین باید کنار آنها باشند تا بتوان کمی کنترلشان کرد و با آنها دوست شد .

 

محیط و افراد جدید به آنها حس ترس و اضطراب میدهد و باعث میشود استرس بگیرند اما اگر شما عکاسی حرفی ای باشید و کارتان را به خوبی بلد باشید باید بدانید که چگونه با کودک دوست شوید و او را آرام کنید تا بتوانید بدونه وابسته بودن به والدین کودک یک عکاسی کودک خوب را مدیریت کنید . 

 

برایش داستان های جذاب تعریف کنید  و عروسک های بامزه و مورد علاقه اش را برایش ببرید تا کم کم با شما احساس دوستی و صمیمیت کند و آن روی دوستانه ی خودش را نشانتان دهد . 

 

آتلیه کودک بن سای از حرفه ای ترین ها در این صنعت هستند و با داشتن کادر مجرب و حرفه ای بهترین ها را به شما ارائه میدهند . 

 

عکاسی کودک از شیرین ترین ها است اما در کودکان زیر سن سه سال این کار کاره دشواری است زیرا کودک به خوبی منظور شما را نمیفهمد و نمیتواند با شما همکاری کند اما حتی اگر منظورتان را بفهمد هم در برخی زمینه ها قادر به کمک کردنتان نیست زیرا کودکان در سنین پایین ماهیچه های ضعیفی دارند که به آنها امکان به راحتی تکان دادن آنها را نمیدهد پس کودکان نمیتوانند ژست ها را به خوبی برای شما اجرا کنند . 

 

اما برای این مشکل هم راه حلی آسان وجود دارد در صورتی که شما بدانید چگونه باید با یک کودک رفتار کرد به مشکل خاصی برخورد نخواهید کرد . 

در چنین شرایطی شما باید مدیریت بحران قوی ای داشته باشید ، باید آرامش خودتان را حفظ کنید و کودک را عصبی نکنید و به او فشار وارد نکنید . 

چون در چنین حالتی کودک میترسد و گریه میکند و زمانی که کودک از شما بترسد شما به سختی میتوانید اعتماد از دست رفته ای که به شما پیدا کرده بود را برگردانید  . 

 

صبور باشید !! و با آرامش ذاتی ای که یک عکاس حرفه ای میتواند داشته باشد جلسه عکاسی کودک را پیش ببرید !!

شما میتوانید  این چالش را به خوبی بگذارنید !!

 

 

دکمه تماس با ما