عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری

 

اگر نگاهی به ۷-۸ سال قبل بیاندازیم میبینیم که خانم های باردار اصلا علاقه ای به گرفتن عکس بارداری از خودشان نداشتند اما امروز آمار کسانی که مشتاق گرفتن عکس بارداری هستند بسیار بالا رفته است و خیلی خوب است .

فکرش را بکنید .. با بدنی غیر نرمال و عجیب که شکمی ده برابر قبل از خود دارد می آیید جلوی دوربین و عکاسی بارداری انجام میدهید .. فوق العاده است .

این اتفاق کمی  عجیب است اما به شدت زیبا و ستودنی است  ، البته تحت شرایطی که بدانید با چه عکاسی میخواید این کار را بکنید و او دقیقا چقدر حرفه ای در کارش است . 

شکم برآمده و بدن پف کرده ویژگی های جالبی نیستند اما اگر عکاس شما بداند دارد چه کار میکند و به اندازه کافی حرفه ای باشد قطعا از این ویژگی های نه چندان خوشایند عکس هایی زیبا و خارق العاده خلق خواهد کرد  . خودتان را به یک عکاس بارداری حرفه ای در آتلیه بارداری بن سای بسپارید تا از نتیجه راضی باشید .

 

یکی از روش های حرفه ای و البته گستره در زمینه ی خلاقیت تغییر دادن زاویه دوربین هنگام عکاسی بارداری است . 

عکاسی از زاویه ی بالا از زاویه های محبوب خانم ها هست زیرا در این روش زاویه دوربین به گونه ای است که بدن آنها کاملا باریک و ظریف نشان داده میشود و از این جهت است که مورد علاقه ی آنها است . 

 

سعی کنید زوایای مناسب خانم های باردار را به کار ببرید ، خانم ها ذاتا روی ظاهر و بدن شان  خیلی حساس هستند و دوره بارداری از سخت ترین دوره ها برایشان از این نظر است .

اما اگر شما به عنوان یک عکاس بارداری حرفه ای بتوانید زاویه ای را انتخاب کنید که در آن بزرگی بیش از حد شکم و باسن و سینه های خانم باردار کمتر به چشم بخورد و در دید باشد مطمئن باشید که آنها از شما بسیار تشکر خواهند کرد . 

 

سعی کنید در عکس هایتان عشق میان زن و مرد و درنهایت حاصل این عشق را که بچه ی درون شکم مادر است را نشان بدهید . 

برعکس اکثر عکاسان که عکاسی بارداری را فقط در خود خانم باردار میبینند باید به شما بگوییم که اگر شما میخواهید در زمینه عکاسی بارداری به عنوان یک حرفه ای برخورد کنید باید بدانید همانقدر که نقش مادر در عکاسی بارداری مهم است ، نقش پدر هم حیاتی است و باید در کادر بندی دوربین عکاس جای بگیرد . 

 

وجود پدر در تصویر باعث ایجاد خلاقیت میشود ، شما در این حالت میتوانید بسیار راحت معنای خانواده را در یک قالب زیبا نشان دهید  .

 

بسیار خانم هایی هستند که میگویند اگر به عقب بازگردم ، اگر میتوانستم .. اگر اگر اگر .. 

با تمام این اگر ها نتیجه نهایی را برایتان بازگو میکنم .

شما به عنوان یک خانم بارداری که در این دوره بدن خودتان را دوست ندارید و از ظاهرتان بدتان میاید بد نیست بدانید که اکثر خانم هایی که از این فرصت گذشتند الان پشیمان هستند و آرزو میکنند به عقب برگردند تا بتوانند آن لحظات شیرین و خاصی که با جنین داخل شکمشان دارند را برای خودشان ثبت کنند . 

 

دکمه تماس با ما