انتشار گسترده ی عکسِ کودک ایرانی در شبکه های اجتماعی

انتشار گسترده ی عکسِ  کودک ایرانی در شبکه های اجتماعی

 

اواخر اسفند سال ۹۳ میزبان خانواده ی محترمی بودیم که صاحب کوچولوی با نمک و خوش اخلاقی بودند.

یک پسرِ زیبا و بی اندازه خندان که لذت عکاسی را دو چندان می کرد. در حقیقت آرزوی هر عکاسی است از چنین کودکی عکاسی کند. حین عکاسی بود که ایده ی ساده ای به ذهن یکی از دکوراتور های استودیو رسید٬ از میان لباس های کودک یکی را انتخاب کرد و رفت سراغ آرشیو وسایل و اکسسوار عکاسی. دو تا از ساده ترین وسایل استودیو عکاسی کودک را آورد و کوچولو را آماده کرد. تپلی بودن و خوش خنده بودن کوچولو کمک کرد که اولین شات بهترین شات باشد.

همین ایده ی ساده تبدیل شد به یکی از پر طرفدارترین پوز و فیگور های عکاسی کودک آتلیه کودک. اکثر والدین دوست داشتند کوچولوی آن ها هم عکسی شبیه به این عکس داشته باشد.

این عکس را در اینستاگرام استودیو عکاسی بُنسای گذاشتیم و رکورد لایک و بازدید را در عرض یک روز شکست. پنج برابر بیشترین بازدید قبلی .

زمان زیادی نگذشته بود که گهگاه می دیدیم عکس پروفایل بعضی فالوور های استودیو همین عکس کودک با نمک است.

بعد ها این اتفاق در کانال تلگرام استودیو نیز افتاد.

در سایت های مختلف نیز این اتفاق افتاد٬ گرچه بدون اجازه و بدون رعایت کپی رایت بود ولی صفحات متعدد از این تصویر  در مطالبت و محصولات خود استفاده کردند. از مطالبِ جذاب و فان تا استفاده در تابلو فرش !

این عکس به نوعی کارکتر تصویری استودیو عکاسی بنسای شد و در ورودی استودیو این تصویر را بزرگ چاپ کردیم و گذاشتیم. عکس این کودک آنقدر دیده شده بود که گاهی مشتری به محض ورود میگفت٬ عه این عکسه و میپرسید این کارِ استودیو شماست.حتی برخی باور نمی کردند. 

 

بن سای آتلیه تخصصی کودک٬ نوزاد و بارداری است و تنها عکاسی بین المللی واقع در شرق تهران و منطقه نارمک است.

شما را به دیدن عکس های بیشتر استودیو بنسای دعوت می کنیم.

 

http://www.bonsaistudio.ir/

 

نارمک٬گلبرگ شرقی٬ تقاطع دردشت٬ جنب بانک سپه٬ پلاک ۴۲۰٬ زنگ ۱۰

 

۷۷۹۳۹۸۸۸ – ۷۷۹۳۹۹۳۸